Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Müşteriler, “çevrimiçi sipariş ver” seçeneğini tıklayarak 140’dan fazla şehirde Deliveroo’ya erişebilecek.

2 firma arasındaki ortaklık sayesinde program 20.000’den fazla restoranla bağlantı kuracak.

Bu yeni özelliğin uygulanacağı ülkeler ise Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Almanya, İspanya, İtalya, Belçika, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Singapur, Hong Kong ve Avustralya.

Her iki firma da anlaşma koşulları ve anlaşma süresi ile ilgili bilgi vermeyeceğini açıkladı.

TripAdvisor Restoranlar Kıdemli Başkan Yardımcısı Bertrand Jelensperger; Deliveroo ile ortaklığımız sayesinde restoran listemize, TripAdvisor topluluğuyla hem evde hem de hareket halindeyken etkileşime geçmenin yeni bir yolunu sunuyoruz.

“TripAdvisor hali hazırda restoranlar için son derece etkili bir pazarlama platformu ve yemek teslimatı gibi yeni hizmetler hem işletmeler hem de tüketiciler için yeni bir değer yaratıyor.

“İster incelemeleri okumak, isterse TheFork aracılığıyla rezervasyon gerçekleştirmek veya Deliveroo aracılığıyla yemek siparişi vermek olsun, TripAdvisor için hedefimiz dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler için tek bir durak noktası olabilmek” dedi.

Deliveroo Kurucusu ve CEO’su Will Shu ise;” Bizler her zaman insanların kapılarına muhteşem yiyecekler getirmenin yeni bir yolunu arıyoruz.

“Müşterilerimiz, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar en iyi yerel restoranlardan lezzetli yemekler sipariş etmelerini kolaylaştırmak üzere TripAdvisor ile ortak olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz