Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kurumsal seyahat platformu TripActions, işletmelerin dağınık ekip üyelerini bir araya getirerek yönetmelerini sağlamak için self servis bir etkinlik platformu oluşturdu.

TripActions Team Travel, firmalara, etkinliklere katılmak üzere seyahat eden personel için finansman ve güvenlik üzerinde kontrol sağlarken, işbirliğini ve kültürü geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bu hamle, şirketlerin çalışanlara daha fazla esneklik sunan hibrit çalışma modellerini teşvik ederek COVID-19 pandemisine yanıt vermesinden ileri geliyor.

Yakın tarihli bir TripActions anketi, yanıt verenlerin %76’sının şirketlerindeki çalışanların ekipleriyle yüz yüze etkileşim eksikliği konusunda hemfikir olduğunu gösterdi.

Ayrıca katılımcıların % 49’unun uzak küresel ekiplerinin gelecekte yüz yüze işbirliğini teşvik etmek için daha fazla seyahat etmesini beklediği de bulgular arasında.

Firma, TripActions Team Travel’in “dağıtılmış ekiplerin faydalarını korurken şirketlerin, şirket kültürünü güçlendirmek için ekipleri bir araya getirmesine yardımcı olacağını” söyledi.

Müşteri firma Springer Nature’ın küresel seyahat müdürü Sammit Khandeparker; “Team Travel, oyunun kurallarını değiştiren bir şey; küçük toplantılarımızı ve etkinliklerimizi yönetme şeklimizde devrim yaratacak.

“Çevrimiçi olarak sorunsuz bir şekilde etkinlik oluşturma ve ardından etkinliği baştan sona kapsamlı bir gösterge panosu aracılığıyla izleme ve planlama yeteneği, işimizde çok fazla verimlilik sağlayacaktır” dedi.

TripActions platformu, etkinlik organizatörlerinin yolcuları güvende tutmalarına ve sağlık prosedürleri ve değişen ülke kısıtlamaları konusunda onlara rehberlik etmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda şirket politikasına uygunluğu ve seyahatlerinin çevresel etkisini göz önünde bulunduruyor.

TripActions Team Travel, kullanıcılara ekipleri için en iyi kararları verebilmelerine yönelik bu faktörleri dikkate alan bir rezervasyon platformu sunuyor.

Tripactions Baş Ürün Sorumlusu Nina Herold; “TripActions Ekip Seyahati için hedefimiz, etkinlik organizatörlerine, kullanıcıların ekip etkinlikleri oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan bir araçla sadece birkaç tıklama ile bu yeni ortamda başarıyı artırmaya yardımcı olacak düşünceli bir self servis çözümü sunmak.

“Aynı zamanda seyahat yöneticilerine ve finans ekiplerine ihtiyaç duydukları finansal, sürdürülebilirlik ve güvenlik görünürlüğünü sağlayabilmek istedik.

“TripActions ile kuruluşlar, şirket içi işbirliğini güçlendirirken daha bilinçli iş kararları alabiliyor” dedi.

Team Travel platformu, etkinlik oluşturma, tahmini etkinlik seyahat bütçeleri, oda blokajları için akıllı teslim, rehberli bir self servis deneyimi ve misafir davetleri gibi bir dizi işlevi destekliyor.

TripActions müşterisi Twitch’in kurumsal seyahat müdürü Emmett Bamba; “TripActions’ın bu kadar proaktif olması harika.

“Şirket, pek çok şirketin, uzaktan çalışan daha fazla insanla bu tesis dışı toplantıları yapacağını biliyor. Herkes işine dönmeden önce TripActions’ın bunu düşünmüş olmasına sevindim” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz