Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kendisini “modern kurumsal seyahat yönetim şirketi” olarak adlandıran Tripactions Nisan ayında A serisi bir finansmanda 12.5 milyon dolar elde ettiğini açıkladı.

Belirtilen bu rakam toplam finansman tutarını 27 milyon dolara çıkarıyor.

Finansman turunun öncülüğünü ise Zeev Ventures’dan Oren Zeev ile birlikte Lightspeed Venture Partners’dan Tripactions’ın yönetim kuruluna katılan Arif Janmohamed yaptı. İkisi de şirketi başından beri destekliyor.

Tripactions daha yeni PricelineGroup ve Expedia Inc.’le anlaşma imzalamıştı. Şirket bu sayede, priceline.com’un portföyüne, agoda.com’a, booking.com’a, expedia.com ve hotels.com’a erişim sağlayabilecek. Priceline Group ve Expedia Inc., Tripactions’ın kurumsal müşterileri için büyük miktarda -otel- envanteri sağlayacak.

Bunlara ek olarak Tripactions’ın Sabre ile de mevcut bir ilişkisi var.

Şirket, modernize olmaya çalışan sektörde %97 memnuniyet oranına ulaştığını söylüyor.

Tripactions, hizmetin en ileri unsurlarını içeren 7/24 müşteri destek programının tasarımı ve uygulamasına büyük ölçüde yatırım yaptı.

Müşteri etkileşiminin %60’ından fazlası büyük veri ve yapay zeka kullanan chat servisiyle sağlanıyor. Bu, meşgul müşterilere zaman kazandırıyor ve Tripactions müşterileri seyahat harcamalarında %27 tasarruf yapıyorlar.

Seyahat eden çalışanlar, onlara amazon hediye kartları, kişisel tatiller ya da gelecekteki iş seyahatleri için yükseltmeler sağlayan teşvik programları ile cezbediliyorlar.

Mart 2015’te kurulan şirket genç bir lidere ve çalışanlara sahip. Müşterilere de çalışanları gibi genç ve teknoloji konusunda Tripactions’la aynı zihniyeti paylaşıyorlar.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz