Travelport, Trip Assist Mobil Uygulaması için Üçlü Seyahat Acentesi Anlaşmalarını Tamamladı 0

İngiltere’de Omega Seyahat, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Cozmo Travel ve Singapur’da Pegasus Travel, Şubat ayındaki lansman sonrası uygulamaya kaydoldu.

Uygulama, günlük seyahat desteği, gerçek zamanlı gezi uyarıları ve acenta desteği almak için çağrı hizmetleri vererek gezginlere kişisel seyahat konsiyerj hizmetleri sağlıyor.

Omega Travel Yönetim Kurulu Başkanı Mingliang Chen; “Günümüzde hiper-mobil gezginlerle etkileşimimizi artıracak olan bu yeni mobil teknolojiye Avrupa’da öncülük etmekten memnuniyet duyuyoruz. Travelport’un yenilikçi mobil teknolojisinin markamızı mobil aracılığıyla hayata geçireceğinden ve yeni işler almamıza yardımcı olacağından eminiz” dedi.

Travelport Küresel Ağırlama ve dijital kıdemli başkan yardımcısı ve genel müdürü Niklas Andreen ise; “Mobil doğru uygulandığında, acentaları pasif güzergah yönetiminden seyahat boyunca gezginlerin gerçek bir proaktif ortağı olmaya doğru taşıyor.

Travelport, seyahat acentesinin mobil katılım ile rolünü yeniden tanımlayan öncü seyahat acenteleriyle birlikte çalışmaktan gurur duyuyor” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe