Travelport, Galileo B2B Alt Acenta Sistemini Hizmete Aldı. 0

IATA üyesi olan seyahat acenteleri için Galieo GDS sistemi ile online rezervasyon imkanı sunan gelişmiş bir yazılım çözümü sunan Travelport, UAPi alt yapısı kullanılarak geliştirilmiş, hemen kullanılabilir bir sistem olan Galileo uçak bileti sistemine b2b alt acenta sistemini dahil etti.

Ticari Seyahat Platformu; dünyanın öncü seyahat sağlayıcılarını, “B2B” alanında, online ve offline hizmet alıcıya bağlayarak ticareti kolaylaştıran Travelport, aynı zamanda  alanındaki uzmanlığıyla, turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için öncü bir B2B ödeme çözümü tasarlamaktadır.

b2b-eline-demo

Seyahat acentaları Galileo E-Line üzerinden online uçak bileti rezervasyonu yapabilmektedirler. Sistem, kısa sürede web sitenize entegre edilebilmekte ve bankalar ile kendi sanal pos anlaşmalarınızı yaptıktan sonra satışa hemen başlarsınız. Kolay kurulum ve detaylı kurulum olmak üzere 2 farklı sistemi mevcuttur. Kolay kurulumda size iletilen birkaç satır kodu sitenize yerleştirmeniz yeterlidir. Detaylı kurulumda ise bilet arama formunu kendiniz tasarlayıp kendinize özgü çözümler üretebilirsiniz.

demo

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.