Travellanda ve XML Travelgate Otel Dağıtımı için Anlaştılar 0

B2B konaklama toptancısı Travellanda dünya çapında 200.000 otelin dağıtımını arttırmak için entegrasyon uzmanı XML Travelgate ile ortaklık yaptı.

İki şirket arasındaki bağlantı seyahat şirketleri için otel katalogunu ve kullanılabilirliğini büyütmeyi ve de tüketicilere daha geniş seçenekler sunmayı hedefliyor.

Bu ortaklık Travellanda’nın anahtar bilişim platformlarının yardımıyla şirketin sanayi içerisinde genişlemesini hedefleyen son dağıtım stratejisiyle de örtüşüyor.

Travellanda dağıtım fırsatlarını en üst düzeye getirmek için kısa sürede endüstrideki diğer oyuncularla da bağlantıya geçmiş olacak.

Travellanda’nın kilit müşteri yöneticisi Denise Atkinson, iki şirket arasındaki bu anlaşmanın müşterilerin dünya çapında mevcut 200.000 üzerinde öne çıkan ürüne erişimini güvenceye almak için stratejilerinin bütünleyici bir parçası olduğunu söyledi.

“XML yayınlarını bütünleştirmek konusunda XML Travelgate alanının uzamanı ve şu an alım satım perspektifinden onlarla birlikte çalışmaktan çok memnunuz.”

XML Travelgate’in yöneticisi Pedro Brucher ise, iki şirketin de tamamlayıcı bir kültürü ve inovasyon alanında geçmiş performansları olduğundan XML Travelgate ve Travellanda arasındaki iş birliği için heyecanlı olduğunu ekledi.

“Şirketimizin asıl hedefi kesinlikle şudur: seyahat endüstrisinde daha iyi ve daha büyük olmak için en iyiyi desteklemek. Travellanda’nın arkasında uzman bir ekip var ve bu stratejik ortaklık büyümeyi arttıracak, müşteri değerine ivme kazandıracaktır”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.