Tickets.com.tr, BKM Express ile Ödeme Almaya Başladı. 1

2009 yılında Ukrayna merkezli olarak kurulan ve vermekte olduğu uçak biletleri, otel, demir yolu ve otobüs biletlerin satışı, sigorta, transfer, araç kiralama, hafta sonu turları, vs gibi hizmetler ile Avrupa’nın en hızlı gelişen turizm şirketlerinden biri olan Tickets Travel Network holding bünyesinde faaliyet gösteren Tickets.com.trBKM Express ile ödeme almaya başladı.

Turkish Airlines, Onur Air, Pegasus, Borajet, AtlasGlobal gibi 900 ayrı havayolu ile çalışan firma, yerel hızlı ve kolay bir ödeme sistemi olan BKMExpress ödeme altyapı sistemi ile anlaştı. Buna göre Tickets.com.tr sitesine giriş yaptıktan ve rotanızı belirledikten sonra ödeme kısmında BKMExpress seçeneği üzerinden tek tuşla sisteme kayıtlı kredi kartınız ile alışveriş yapabileceksiniz.

Tickets.com.tr İlk bağımsız havayolu şirketi reytingi sağlıyor.

Bilet almadan önce Tickets.com.tr müşterilerinin görüşlerinden oluşan ilk bağımsız uçak şirketleri reytingini inceleyin. Taşıyıcı firma hakkında direk Tickets.com.tr müşterilerinden bilgi alıp en iyi firmaları seçebilir, uçuş yaptıktan sonra da kendi görüşünüzü ekleyerek ve uçaktaki servis kalitesini değerlendirebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. Bu adamlar tam bir dolandırıcı sakın benim gibi üç kuruşa daha ucuz bilet alıcam diye aldanmayın. zaten arama yaptığınızda bir sürü şikayet olduğunu göreceksiniz.
    aynı bilete iki kere para çeken firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.