Thomas Cook’un yeni CEO’su konuştu 0

Thomas Cook’un yeni CEO’su Harriet Green yaptığı açıklamada “Thomas Cook’un başına yaşanan gerilemeyi yönetmek için gelmedim” dedi.

Green uzmanlığının iş globalizasyonu ve e – ticaret üzerine olduğunu, bu iki alandaki bilgisi nedeniyle Thomas Cook tarafından CEO olarak seçildiğini söyledi. BBC’ye konuşan Green seyahat sektörünü çok iyi tanımadığını da itiraf etti. Green “Zorlu endüstriler beni kendine çekiyor. Böyle bir mücadeleyi kabul etmemin birçok heyecan verici nedeni var. Mücadelenin olduğu sektörleri seviyorum. Bence Thomas Cook çok güçlü bir marka, güçlü ve heyecan verici bir mirasa sahip. Değişim sürecine hız kazandırabilirsek kısa zamanda çok şeyi değiştirebiliriz. Thomas Cook’un başına şirketin yaşadığı düşüşü toparlamak için gelmedim” dedi.
Green, CEO olarak temel odağının müşterilerin ihtiyaçlarını analiz etmek, markanın kilit pazarlardaki konumunu sağlamlaştırmak, internet temelli satışlarla işbirliğinde bulunmak ve çalışanlara yeniden enerji aşılamak olacağını söyledi.
Turizm Güncel
Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe