Teknoloji Kurdu Gezginler için 7 Muhteşem Tatil Hediyesi 0

Hayatınızdaki teknoloji kurdu gezgin için nasıl özel bir hediye alacağınızı mı düşünüyorsunuz? Akıllı valizden, vücud ısısı kontrollü giysilere, gelecek tatil dönemleri için harika 7 hediye önerimiz var!

1- Bluesmart ($399)

Bu sorgusuz sualsiz, kesinlikle gördüğümüz en iyi el bagajı! Konum izleme özelliği, yakınlık belirleyici, seyahat datası oluşturma ve kendi ağırlığını tartabilme gibi özelliklere sahip. Ayrıca USB bağlantıları ile küçük aygıtlarınızı da şarj edebilirsiniz!

bluesmart

2- Hands-Free Sweatshirt ($99+)

Kickstarter sayfasındaki seyahat ceketiyle ön plana çıkan Aviator, sürekli telefon kullanmak zorunda olan yol savaşçılarının, telefonlarını ceplerinden çıkartmadan kullanabilecekleri, sentetik kumaş kol cepleriyle yapılmış dokunmatik ekranlı hands-free sweatshirtü yarattı ( scan edilebilir boarding kartları için de harika!). Sweatshirt birkaç muhteşem özelliğe daha sahip; yumuşak mikro-polar iç, su geçirmez dış yüzey, yerleştirilmiş mikro-fiber temizleme bezi, kocaman bir uyku kapuşonu, kulaklık çıkışlı cepler, ve eldiven ya da parmaksız eldiven olarak da kullanılabilen 3 seçenekli kol ağızları.

hoodie1

3- FiftyThree Kağıt ve Kalemi ($59.95)

Bu stylus kalemi ister harita çizmek için, ister toparlanma listesi hazırlamak için, ister deneyimlerinizi yazmak, isterseniz de çizelgeler ve sunumlar oluşturup fikirleri yakalamak için kullanabilirsiniz. Ve onun tamamlayıcı uygulaması, Kağıt sayesinde, kendi çalışmanızı e-mailinizde kaydedebilir, sosyal medyada paylaşabilir, Keytone, Power Point ya da şirketin kullandığı veri görsel araçları Think kit gibi performans aplikasyonlarıyla dış aktarım yapabilirsiniz.

paper

4- Escape Isıtmalı Ceket ($189,95)

Bu Venture Heat tarafından USB destekli erkek ceketi, suya dayanıklı, rüzgar geçirmez özellikli ve vücut sıcaklığını içeride tutan kumaş ile izole edilmiş. Hareket halinize göre kontrol edilebilir 3 farklı sıcaklık ayarlaması yapılabiliyor. Venture Heat’in bayanlar için de su ve rüzgar geçirmez Heated Soft Shell Jacket üretiyor($199.99).

vhjacket

5- PowerSquare Tango ($79.99)

Sadece bir “power square” ile birden fazla cihazı şarj edebilirsiniz. Power Square üzerinde cihazlarınızı istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz ve hatta sürekli şarj cihazını unutan seyahat arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz. Yalnız mı seyahat ediyorsunuz? O zaman belki de şarj cihazınızı sizin gibi teknoloji sever yolculuk canavarları ile paylaşarak buzları eritmede kullanabilirsiniz.

tango
6-  Elemoon ($399)

Bu bilezikteki ışıkların renklerini değiştirebilir ve farklı desenler yaratıp her zaman giyiminize uygun bir takı yaratabilirsiniz. Tamamlayıcı uygulaması aracılığıyla adımlarınızı takip edebilir, zamanı görebilir, telefonunuzu bulabilir, arama ya da mesaj geldiğine dair bildirim alabilirsiniz.

elemoon

7- Tweebot ($99,99)

Bu cihazınızla eşleşen hands-free Bluetooth hoparlörü, müzik çalmanıza, ses komutu almanıza, soruları cevaplamaya, sosyal medyada paylaşıma, mesaj ve mail gönderip onları yüksek sesle okumaya ve takvim hatırlatıcıları ayarlamaya yarıyor. Bu hoparlörler tam anlamıyla sizin minik robot asistanınız gibi (iOs kullanıcısıysanız Siri ile doğruca çalışmaktadır).

tweebot

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.