Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eğlence anlayışının sıradanlaştığı günümüzde, sizlere bu alanda çok farklı bir hizmet sunuyoruz. Denizin üzerinde harika bir tekne turu, dileyene menülerden yararlanma fırsatı, müzikler eşliğinde kutlamalar, teknede parti yapabilme fırsatı ve daha birçok seçenek, sizlerin yararlanması için hazır şekilde bekliyor.

Peki, turlar ve katılım koşulları ile ilgili, genel olarak merak edilenler nelerdir?

Katılımcı Sayısı Ve Menü

Birbirinden farklı boyutlardaki tekne ve yat seçenekleri ile dileyen müşterilerimiz 2 kişi olarak turlarımıza katılabilmekteyken, 300 kişilik kapasitesi olan yatlarımızda da geniş katılımlı turlar yapılabilmektedir. Yani, 2 kişiden 300 kişiye kadar olan katılımcı sayılarına göre tekne ve yatlarımız bulunmaktadır.

Menü konusunda ise, başka turlarda bulamayacağınız bir esneklik sağlamaktayız. Lüks tekne ve yatlarımız hariç olarak, diğer tüm turlarımıza, yanınızda yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Dilerseniz, usta aşçılarımızın hazırladığı birbirinden lezzetli yemekleri ve kokteylleri de tercih edebilirsiniz.

Güzergâh Bilgileri ve Organizasyon Detayları

Tekne ve yatlar, çoğunlukla Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme’de bulundukları için, kalkış noktaları da genellikle bu noktalar olmaktadır. Bu noktaların yanı sıra Kandilli, Kuleli, İstinye ve Beykoz da tur başlangıcı için uygun olan yerlerdir. Bitiş noktası ise, yine başlangıç noktasında olduğu gibi esnektir. Boğaz turu güzergâhı üzerindeki ücretsiz olan tüm noktalarda, tur bitimi gerçekleştirilebilmektedir.

Özellikle doğum günü organizasyonlarında, ya da teknede parti yapılmak istendiğinde, harika bir müzik sistemi ile beraber, süslenebilme seçeneği de olan masa ve sandalyelerimiz de kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Müzik konusunda dileyenler, yanlarında getirdikleri cd ve usb cihazları ile kendi belirledikleri şarkıları sistemimizde çalabilirler.

Organizasyon fiyatları, istekleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda belirlenmektedir. Yapılmak istenen partilerde, İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği, sizlere her adımda eşlik etmektedir. Bizler de, tecrübeli ekibimizle birlikte, en güzel ve en keyifli anlarınızda sizlere hizmet etmek için hazır şekilde beklemekteyiz. Teknede doğum günü partileri için hazırladığımız WebTeknesi sitesi olan www.teknededogumgunu.com adresini de ziyaret ederek kısa da olsa bir gezinti yapmanızı tavsiye ediyoruz. Ön bilgi almış olmak açısından gerçekten faydalı olacağına inanıyoruz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz