Tahiti Turizm Ofisi, Tanıtım Filminde Oynayacak Yeni Çiftler Arıyor 0

Güney Pasifik’te çekilen ‘Two Stories/One Mana’ adlı reklam dizisinin son bölümünde Kaliforniyalı çift Alan ve Leah oynamıştı.

Çekilen video, biri ilaç pazarlamacısı diğeri de itfaiyeci olan bu çiftin adada yaşadıkları gerçek deneyimleri sergilemeyi amaçlıyor.

Çekilen videolar, sektör yorumcularının, gezginler rezervasyon yaparken diğer gezginlerin deneyimlerinden esinlendikleri üzerine yaptığı yorumun ardından ortaya çıktı.

Tahiti Turizm genel müdürü Paul Sloan bu durumu şöyle yorumladı: “Bu günlerde insanlar herşeyden tamamen uzaklaşmak ve seyahatlerinde etkileyici bir deneyim yaşamak istiyorlar ve Tahiti adaları bu anlamlı ilhamı bulmak için en uygun yer.”
Bu yaz Tahiti adaları hakkında yapılacak yeni kampanya videolarının çekimi içinse yeni çiftler ve aileler bulmak için yeni bir cast arayışı başladı.

Videolarda yer almak isteyen çift ve aileler Tahiti’de onları en çok neyin etkilediğini ve adada yapmak istedikleri ilk üç aktiviteyi sıraladıkları 15 saniyelik bir video hazırlayarak elemelere katılabilirler.

Hazırlanan videolar Facebook, Instagram ve Twitter kanalları üzerinden #TakeMeToTahiti etiketiyle 5 Nisan’a kadar paylaşılabilir. Yapılan elemede seçilen 3 çift veya aile Haziran ayında çekimler için Tahiti’ye seyahat edecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe