Concur, İş Seyahati Yapanlara Birleşik Krallık Uygulama Merkezi Açıyor 0

Seyahat ve harcama sistem sağlayıcısı Concur, Uygulama Merkezi’ni (the App Centre) Birleşik Krallık’ta açtı.

Bu Uygulama Merkezi SAP sahibi şirketin “ekosistem”ini 3. taraflara açmak ve ek hizmetlere erişimle gezginlere daha iyi bir deneyim sağlamak için orijinal olarak Amerika’da 2013’te açılmıştı.

Bu hizmet aynı zamanda rezervasyon ve harcama bilgileri sağlayacak, ayrıca seyahat yöneticileri ve şirketin içindeki mali ekipler için bakım yükümlülüklerinin yerine getirilmesine yardımcı olacak.

Seyahat edenler, Concur hesaplarını mevcut uygulamalara bağlayarak havaalanı salon bilgileri, eFatura ve seyahat ipuçları gibi hizmetlere erişebilecekler.

Birleşik Krallık Uygulama Merkezi (the UK App Centre), Uber for Business, Rocketrip, Marriott International ve Oversight dahil 70’e yakın uygulama içeriyor.

Concur’un Birleşik Krallık İdari Müdürü Chris Baker’a göre, bu uygulama merkezi şirketin iş seyahati yapanlara “bağlantılı bir gezi” sağlama taahhüdünü karşılıyor.

Birçok kişi Concur’un, Triplt ve ConTgo’yu satın almasını, Evidence, Yapta, Room77 gibi işletme ve girişimlere yaptığı yatırımları ve 2011’de başlatılan 150 milyon dolarlık Perfect Trip fonunu hatırlayacaktır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.