Superfly’ın Yeni Ürünü “Seyahat için Mail Kutusu” 0

2010 yılında TechCrunch Disrupt finalisti olarak kurulan Superfly, Kayak uygulamasının izinden giderken kendine meta arama eklentisi getirip müşterilerine verdiği ödülleri uygulamaya entegre edince Kayak uygulamasının mali işler müdür Bill Smith’in ilgisini çekti. Kayak’tan ayrılan Smith, superfly’a destek vermeye başladı.

Superfly kurucusu Jonathan Meiri’nin sözlerine göre Superfly, zaman içinde diğer uygulamalara göre daha az para ödedikleri uçuşları bulan müşterilerin güvenini kazandı.

Superfly-3-thumb-620x450-38663

Bir süre önce Superbox adını verdikleri bir eklenti geliştirerek Superfly’a yeni bir boyut kazandırdılar. LinkedIn’e benzeyen bu uygulama sayesinde diğer kişilerin kontaklarına bakabilir, yeni kişiler önerebilir ve seyahat geçmişlerine bakabilirsiniz.

Superfly’ın geliştirdiği bir diğer önemli ürün ise Travel Emails. Bu ürün sayesinde mail adresinize gelen ve gözünüzden kaçırdığınız ya da işinize yaramayacak bir promosyon sandığınız uçuş,bilet ve miller ile ilgili maillerinizi göz önüne çıkartıyor. Böyle bir kişisel dataya ulaşmanın sorumluluğunun farkında olan Meiri, bunları asla üçüncü partiye satmadıklarını bildirerek müşterilerini rahatlatmak istiyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.