Sunexpress’in Web Sitesi Yeni Yüzüyle Karşımıza Çıktı

SunExpress; tatil paketinden, hotel rezervasyonuna, araç kiralamaya ve yat rezervasyonuna kadar her türlü hizmeti sunacağı web sitesi sunexpress.com’u yeni yüzüyle yayını soktu.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa‘nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni tasarımı ve arka plandaki güçlü yapısıyla web sitesi üzerindeki hizmet kalitesini bir üst seviye taşıyan SunExpress, klasik havayolu web sitesi anlayışının ötesinde, tatil paketinden, hotel rezervasyonuna, araç kiralamaya ve yat rezervasyonuna kadar her türlü hizmeti sunacak.

Son yıllarda izlediği başarılı dijitalleşme stratejinin bir parçası olarak, yolcu deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı amaçladıklarını belirten SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade, “Bu doğrultuda size daha iyi hizmet vermek amacıyla hem web sitemiz sunexpress.com’da hem de iş ortaklarımızla aramızdaki satış kanallarımızı güçlendirmek için yeni bir rezervasyon sistemine geçtik. İş ortaklarımızla ile dijital bağlantılarımızı daha fazla geliştirdiğimiz yolcularımızın yararına olacak. Artık, hangi seyahat acentesine giderlerse gitsinler, koltuk rezervasyonundan, ekstra bagaja, yemek siparişine, SunExpress’in kendi sistemi üzerinde sunduğu her türlü hizmetten faydalanabilecekler” dedi.

Yeni web sitelerinin çok daha güçlü bir yapıya kavuştuğunu belirten Glade, şöyle konuştu: “Her şeyden önce tamamen müşteri odaklı ve yolcularımızı seyahat ile ilgili olabilecek bütün ihtiyaçlarını karşılama üzerine kurulu bir anlayış ile hareket ettik. Artık, yolcularımız, web sitemiz sunexpresss.com üzerindeki SunExpress Holidays bölümüne girip, tatil paketlerini kendileri belirleyip kişiselleştirebiliyorlar. Artık, transferlerden 750’nin üzerinde nefes kesen otele, araç kiralamadan yat rezervasyonuna kadar her türlü işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Kısacası yolculuklarını istediğiniz şekilde kişiselleştirebiliyorlar.”

Web sitesinin diğer özelliklerinden bahseden Glade yolcuların seyahatleri için interaktif haritadan, en uygun fiyat araştırmasına kadar birçok özellikten yararlanabildiğini söyledi: “Tamamen yenilenmiş rezervasyon sistemi ile çoklu arama yapılabilecek. En uygun fiyat takvimine göre en ucuz uçuşu bulabilecekler. SunExpress ile son haberleri takip edebilecek ve kariyer sayfasından iş imkânlarına bakabilecekler. Bütün bunların yanı sıra artık herkes sevdiğine ya da arkadaşına, hediye kartlarıyla uçak bileti hediye edebilecek.”

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!