Sudan Merkezli Badr Havayolları İstanbul Seferlerine Başladı

Sudan merkezli havayolu şirketi Badr Havayolları Hartum-İstanbul seferlerine başladı. Türkiye’de Merkür Havacılık tarafından temsil edilen firma Pazartesi Perşembe ve Cumartesi yani haftanın 3 günü İstanbul-Hartum arasında sürdürecek.

Badr Havayolları Türkiye Temsilcisi Merkür Turi̇zm GSA Türkiye Müdürü Müjgan Dikmen, “Sudan merkezli havayolu Badr Airlines‘ın İstanbul uçuşlarına başlamasından dolayı mutluluk yaşıyoruz. Airbus 737-500 ile haftanın 3 günü gerçekleşecek seferlerle iş seyahatlerinin yanı sıra her iki ülkeye de turizm anlamında da katkı sağlayacağına inanıyoruz. Sudan henüz ülkemizde Mısır kadar tanınan bir ülke değil fakat antik Mısır medeniyetin devamı niteliğindeki Naqa, El Kurru ve Meroe Piramitleri, Osmanlı döneminden kalan Al Kabir ve Suakin Adası ile oldukça köklü bir medeniyete sahip.” olarak belirtti.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!