Sosyal Seyahat Planlayıcısı, TripFlint 0

Bir seyahate çıkmak isteyen ancak tatilini planlamaya nereden başlayacağına bir türlü karar veremeyenler için ‘TripFlint’ tatil seyahati planlayıcısını bir an önce yola koyulmanın en iyi yolu.

TripFlint’ tatillerini planlamaya gitmek istedikleri yer ile ilgili fazla bilgi sahibi olmadan başlayacak gezginlere, daha önce buralarda bulunmuş birinin önerilerini sunması ve onlara seyahatlerine nereden başlayabileceklerini göstermesi yoluyla çalışıyor.

Yalnız seyahat edenler ve ya sıkça ziyaret edilmeyen yerlere gitmek isteyenler çoğu zaman nerede konaklayacaklarını, nereleri gezeceklerini ve hatta oraya nasıl ulaşacaklarını bilemiyorlar. Durum bu iken ‘TripFlint’ tatil seyahati planlayıcısı gezginlerin birçok farklı kaynaktan topladığı sonsuz miktardaki bilgiyi bir araya getirme zorunluluğunu ortadan kaldıran ve insanların önerilerin yayılmasına yardımcı olan sosyal bir platform sağlıyor.

Bu paket yalnızca kamp yaparken ve ya bir doğa yürüyüşü sırasında kullanılabilecek bir cihaz değil. Aynı zamanda askeri amaçlarla ve ya doğal afetlerin mağdur ettiği insanlara yardım götürebilmek amacıyla da kullanılabilir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe