Son Dakikacı Tatilcilere, LastOda 0

Son dakika tatil planları yapanlar için bir girişim önerimiz olacak, LastOdaSanıldığının aksine bu uygulama ile son dakika rezervasyon yapmak oldukça ucuz. 

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde anlaşmalı bir “son dakika otel odası” uygulaması olan LastOda, kullanıcılarına her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında çift kişilik oda garantisiyle seçtikleri otele check-in edebilme kolaylığı sunuyor. Seçilen otellerde o tarihte uygun olan çift kişilik oda rezervasyonu çok hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilmiş oluyor.

LastOda, otel sahiplerine de seçkin bir müşteri kitlesine doğrudan erişim ve satış kolaylığı sağlıyor. LastOda sistemine dahil olan oteller, mevcut satış kanallarına bir yenisini eklerken, LastOda’nın sınırlandırılmış rekabet yapısı sayesinde sadece kendi bölgelerinde bulunan sınırlı sayıda otel ile birlikte müşterilere sunuluyorlar.

LastOda’yı hem Google Play hem App Store’dan indirerek kullanabilirsiniz.

LastOda

LastOda Hakkında:

Türkiye’de 40’dan fazla şehirde 600’den fazla otel odası alternatifi sunan LastOda yakında yurtdışında da hizmet vermeye başlayacak. Seyahat severler diğer ülkelerdeki otellere de LastOda ile son dakika indirimli fiyatlar ile rezervasyon yapabilecek. 200.000’i aşan indirilme sayısıyla App Store seyahat kategorisinde en fazla talep edilen ilk 3 ve Google Play’de ilk 10 uygulama arasına giren LastOda, kullanıcılarına her gün öğlen saat 10:00 ile gece 02:00 arasında mobil telefonlarından oda satışı hizmeti veriyor. Seçilen otellerde o tarihte uygun olan çift kişilik oda rezervasyonu çok hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilmiş oluyor.

Hizmet verilen şehirler: İstanbul, Ankara,İzmir,Adana, Afyon, Amasya, Antalya, Aydın, Bodrum, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmit, Kayseri, Kütahya, Malatya, Marmaris, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sapanca, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Zonguldak…vs

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe