Türkiye’nin İlk Mobil Satış Platformu Hizmete Girdi

Türkiye’nin mobil otel odası satış platformu ‘LastOda’ hizmete girdi. LastOda ile Türkiye’de ilk kez akıllı telefonlar üzerinden son dakika otel odası satış hizmeti veriliyor. LastOda, 128 Bit SSL sertifikasıyla, son kullanıcıya sisteme kayıtlı otellerden indirimli çift kişilik oda satın alma imkanı sağlıyor.

Halen IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan LastOda çok yakında Android işletim sistemiyle çalışan cihazlarda da kullanılmaya başlayacak. LastOda’nın kullanıcı dostu basit kullanımlı arayüzü, 12 milyonu aşkın akıllı telefon kullanıcısına otel odalarını mobil iletişimin hızıyla ve cazip fiyatlarla oda satın alabilme imkanı sunacak.

APPSTORE’DA İLK ONDA

İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmir’de de faaliyete geçen LastOda, üç bölgede 6 bine’e yakın kullanıcısıyla AppStore seyahat kategorisinden fazla talep edilen ilk 10 uygulama arasına girmiş bulunuyor.

LastOda, kullanıcılarına her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında çift kişilik oda garantisiyle seçtikleri otele check-in edebilme kolaylığı sunuyor. Seçilen otellerde o tarihte uygun olan çift kişilik oda rezervasyonu çok hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilmiş oluyor. Aplikasyon otel sahiplerine de seçkin bir müşteri kitlesine doğrudan erişim ve satış kolaylığı sağlamayı amaçlıyor. LastOda sistemine dahil olan oteller, mevcut satış kanallarına bir yenisini eklerken, LastOda’nın sınırlandırılmış rekabet yapısı sayesinde sadece kendi bölgelerinde bulunan sınırlı sayıda otel ile birlikte müşterilere sunulmuş olacaklar

‘LÜTFEN RAHATSIZ EDİNİZ’ 

LastOda, üye otelleri, konseptleri ve hedef kitlelerine göre kategorilere ayırırken, aynı zamanda şehirleri de bölgelere ayırarak üye otelleri aşırı rekabetin getireceği verimsizlikten korumayı hedefliyor. LastOda, otellerin şehirde bulundukları bölgeye göre sınıflandırılmış sisteminde, her gün belirli bir bölgeden sisteme kayıtlı otellerin en fazla 4’ünü müşterilere sunarak seçim kolaylığı ve oteller arasında kontrollü bir rekabet ortamı sağlıyor. LastOda sistemindeki otellerin bir diğer özelliği de her birinin LastOda ekibi tarafından titizlikle seçilip listelenmiş olması… Bu sayede LastOda kullanıcıları, kalitesi ve hizmeti onaylanmış oteller arasından ihtiyaçlarına en uygun oteli seçip çift kişilik odalarını tutabiliyorlar.

LastOda’nın kurucusu Burak Balkaya LastOda’yla ilgili olarak; “Türkiye’de seyahat alanında gördüğümüz bir eksiği tamamlamak için yola çıktık ve sık seyahat eden kişilerin son dakika konaklama ihtiyaçlarına odaklandık. Bu ihtiyaca yönelik olarak az sayıda, nitelikli oteli, mobil cihaz sahiplerine ekonomik fiyatlarla sunarak, otellerini hızlıca seçebilmelerine ve odalarını tutabilmelerine imkan sağlamış olduk”, dedi.

“Lütfen Rahatsız Ediniz” sloganı akıllı telefon sahiplerinin hizmetine giren LastOda uygulaması Google Play’denve AppStore’dan indirilebiliyor.

 

Turizm Güncel

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!