Skyscanner Satın Alma Aracı için Braintree Yazılımını Seçti 0

Uçuş karşılaştırma sitesi Skyscanner, Braintree’nin mobil ve çevrimiçi ödeme yazılımını kendi platformuna entegre etti.

Bu şu anlama geliyor; havayolu firmasının ödeme işlemcisine bakılmaksızın müşteriler site içinden ve Skyscanner’ın mobil uygulamasından direkt satın alma işlemi yapabilecek.

Devamlı müşterilerin ödeme detayları artık kaydedilebilecek.

PayPal şirketi Braintree, “Pinterest satın alınabilir Pin” ödemeleri ve Facebook Messenger’da ticaret üzerine çalıştıktan sonra, seyahat endüstrisine doğru genişliyor.

Görsel: Dripple

Braintree’de teknolojiden sorumlu başkan Juan Benitez “Skyscanner son zamanlarda, yolcular ve havayolu firmaları arasında, örneğin British Airlines, yeni bir bağlantı şekline imkan tanıyan ve taşıyıcıların tamamen yerelleştirilmiş bir rezervasyon deneyimi sağlamasına izin veren “Direkt Rezervasyon” konseptini başlattı. Ve de bunların hepsi Skyscanner sitesi üzerinden gerçekleşiyor” dedi.

Skyscanner, Direkt Rezervasyon ürün başkanı Jon Hoar ise, “Braintree’nin kasa ve ödeme Forward API’sı (uygulama programlama arayüzü), Skyscanner üzerinden “Direkt Rezervasyon” hizmeti oluşturmamızı sağlıyor” diye ekledi.

Direkt rezervasyon, siteden ya da uygulamadan ayrılmaya gerek olmadan kullanıcılarımıza harika bir deneyim sağlıyor. Bu, seyahat aramak ve rezervasyon yapmak için Skyscanner’ı kullanan milyonlarca yolcuya tutarlılık, kolaylık ve güven sağlamamıza yardım ediyor ve de partnerlerimiz için yeni müşteriler, artan satış fırsatları ve olumlu sonuçlar getiriyor”.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.