SKYhub Websitesini Yeniledi

Skyhub Türkiye Inbound yenilenen web sitesiyle keşfetmeye, ilham almaya ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Japonya merkezli global turizm markası HIS’in başarılı markalarından biri olan Skyhub, acenteleri için özgün içerikte gezi paketlerinin yanı sıra, MICE grupları için yüksek verimlilik ve kalite odaklı servisler sunuyor. Bu bağlamda çalışmalarına devam eden Skyhub Türkiye’nin uzman ekibi, geçirdiğimiz bu zor süreçte seyahat öncesi-sonrası için profesyonel danışmanlık hizmetleri ve satış eğitimleri ile dünyanın birçok ülkesindeki iş ortaklarıyla iletişimini sürdürüyor.

DNA’sında kaliteli turizm anlayışına sahip olan Skyhub Türkiye Inbound, şimdi kullanıcı odaklı bir ara yüz ve zengin içerikleri ile yepyeni bir web siteye kavuştu. İlham almak isteyenleri Skyhub Türkiye Inbound yenilenen web sitesine davet ediyor.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!