Seyahat ve İnternet Markaları Güçlerini Birliştiriyor 0

Seyahat edecekleri yüksek hızlı internet bağlantısına kavuşturmak için seyahat ve internet markaları güçlerini birleştiriyor.

Airbus, Delta Air Lines, OneWeb, Sprint ve Bharti Airtel, uçakların kabinindeki yolculara Wi-Fi internet hizmeti sağlamak için uydu teknolojisini kullanma niyeti ile birlikte ”Kusursuz Hava İttifakı” adı altında çalışmaya karar verdi.

Kusursuz Hava İttifakı, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratırken aynı zamanda da maliyeti düşük tutmayı hedefliyor. Grup ayrıca sistem entegrasyonu ve sertifikasyonu kolaylaştırmak için diğer sektör operatörlerini de bu organizasyonun içine alıp genişlemeyi planlıyor.

Delta Genel Müdür Yardımcısı Gil West yaptığı açıklamada, ”Delta, sürekli müşteri deneyimini geliştirmek için yenilikçi yollar arıyor. Bu yüzden diğer vizyoner şirketlerle işbirliği yapmaktan heyecanlıyız. Delta sadece Delta müşterilerine değil, aynı zamanda tüm havayolu endüstrisine de yarar sağlayan bir sistem geliştirdiğinden, mevcut ortağımız Gogo‘nun da ittifaka katılacağından eminiz.” dedi.

Airbus Dijital Dönüşüm Sorumlusu Marc Fontaine, yaptığı açıklamada, “Kolay kullanımlı, yüksek hızlı bağlantı, havacılığın bir sonraki devriminin parçası. Havayolu müşterilerimiz ve yolcularımız için sorunsuz bir deneyim yaratmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe