Seyahat Sektörü Sabre Yeni Yıl Partisi’nde Bir Araya Geldi

Seyahat ve turizm sektörünün global teknoloji sağlayıcısı Sabre Corporation (NASDAQ: SABR) gerçekleştirdiği Yeni Yıl Partisi ile seyahat sektörünü bir araya getirdi. Bosphorus Brewing Company’de gerçekleştirilen yoğun katılımın olduğu geceye acenteler, havayolu ve otel temsilcileri büyük ilgi gösterdi.

Sabre Türkiye Genel Müdürü Altuğ Bekdemir yeni yıl partisinde yaptığı konuşmada “Sabre Türkiye olarak 2017’de Avrupa, Afrika, Rusya ve Orta Doğu’yu kapsayan EMEA Bölgesinin en çok büyüme gösteren ülkesi olduk ve bu başarımızı acentelerimiz, kullanıcılarımız, tedarikçilerimiz ve değerli iş ortaklarımızla birlikte kutlayarak 2018’e hep birlikte merhaba demek istedik. Geçtiğimiz hafta Ankara’daki acentelerimizle bir araya gelerek kutlamıştık, bugün İstanbul’dayız ve Perşembe günü İzmir’de seyahat sektörünü bir araya getireceğiz. Türkiye’nin önde gelen offline ve online acentelerinin bir çoğu Sabre Rezervasyon ve Biletleme Sistemi’ni kullanıyor. Sabre’ın pazardaki konumu her geçen gün daha da güçleniyor. Ekibimiz her geçen gün büyüyor. Aramıza sektörde ve alanında uzman yeni arkadaşlarımız katılıyor. Geçtiğimiz 2 yıl içerisinde ciddi bir pazar payına ulaştık. Büyüme yolculuğumuza hızlı adımlarla devam ediyoruz.” dedi.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!