Seyahat Ederken Para Kazanmanın Yeni Yolu, Paylaşair 0

Bagaj paylaşım, evram gönderim ve lounge paylaşım gibi uygulamalı bünyesinde bulunduran platform Paylaşair ile seyahat ederken para kazanabilirsiniz.

Blablacar, Airbnb ve UBER gibi markalar ile hayatımıza giren paylaşım ekonomisi terimi yeni uygulamalar ile hayatımızın odak noktası olmaya başlayacak gibi gözüküyor. Amerika merkezli aynı uçuşu gerçekleştirecek olan başka bir yolcunun bagaj hakkını kullanarak yüzlerce liralık fazla bagaj ücretinden kurtulmayı sağlayan seyahat girişimi Airdeal App mantığında çalışan Paylaşair ‘in rakiplerinden en büyük artısı acil gönderilmesi gereken evraklarınızın iletilmesini sağlaması ve lounge paylaşımı sağlayarak havalanında geçirdiğiniz süre esnasında bütçe tasarrufu yapması olarak gözüküyor.

Sisteme kayıt sonrasında yolculuk detaylarını ve hangi uygulama üzerinden paylaşım açacak ise katkı payını girerek ilanını sisteme girebilmekte. Rezervasyon onaylanınca bagaj, evrak ve lounge ürünlerinden hangisi için giriş yapıldı ise işlem yapıldı ise ödeme havaalanında karşı tarafa ödenmekte imiş. Ödeme tarafının daha da geliştirilerek site içerisinden yapılması ve onay ile birlikte karşı tarafa iletilmesi sistemin kontrolü açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Şu anda yalnızca Türkiye’deki havaalanlarında kullanılan sistemin iOS ve Android uygulamalarını da telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz.

Uygulamanın gelişimini takip ederek, gelişmeleri sizlere bildireceğiz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.