Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bagaj paylaşım, evram gönderim ve lounge paylaşım gibi uygulamalı bünyesinde bulunduran platform Paylaşair ile seyahat ederken para kazanabilirsiniz.

Blablacar, Airbnb ve UBER gibi markalar ile hayatımıza giren paylaşım ekonomisi terimi yeni uygulamalar ile hayatımızın odak noktası olmaya başlayacak gibi gözüküyor. Amerika merkezli aynı uçuşu gerçekleştirecek olan başka bir yolcunun bagaj hakkını kullanarak yüzlerce liralık fazla bagaj ücretinden kurtulmayı sağlayan seyahat girişimi Airdeal App mantığında çalışan Paylaşair ‘in rakiplerinden en büyük artısı acil gönderilmesi gereken evraklarınızın iletilmesini sağlaması ve lounge paylaşımı sağlayarak havalanında geçirdiğiniz süre esnasında bütçe tasarrufu yapması olarak gözüküyor.

Sisteme kayıt sonrasında yolculuk detaylarını ve hangi uygulama üzerinden paylaşım açacak ise katkı payını girerek ilanını sisteme girebilmekte. Rezervasyon onaylanınca bagaj, evrak ve lounge ürünlerinden hangisi için giriş yapıldı ise işlem yapıldı ise ödeme havaalanında karşı tarafa ödenmekte imiş. Ödeme tarafının daha da geliştirilerek site içerisinden yapılması ve onay ile birlikte karşı tarafa iletilmesi sistemin kontrolü açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Şu anda yalnızca Türkiye’deki havaalanlarında kullanılan sistemin iOS ve Android uygulamalarını da telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz.

Uygulamanın gelişimini takip ederek, gelişmeleri sizlere bildireceğiz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz