Seyahat Asistanı, Daha Kolay Planlama Yapmanız için E-Postalarınızı Tarıyor 0

EasyThingy uygulaması, gelen kutunuz ile senkronize olarak bir şey kaçırmadığınıza emin olmanızı sağlamak üzere, size hatırlatmalar gönderiyor.

EasyThingy, gelen kutunuzla senkronize şekilde çalışan ve derinlemesine tarama yaparak seyahat planlarınızda size yardımcı olan, bunun yanında faturalarınızı da hatırlatan ve günlük hayatınızı kolaylaştıran bir uygulama.

Peki bunu nasıl başarıyor? Seyahat asistanı herhangi bir seyahat bilgisini (geçmiş ve gelecek için) kontrol ediyor, takvim hatırlatması oluşturuyor, hatta otel rezervasyonlarınıza da yardımcı oluyor. Ayrıca, dijital fişler ve faturalarınızı ve otomatik ödemelerinizi size hatırlatmak için de etiketliyor.

easythingy-productivity-tool

EasyThingy, günlük programınızdaki diğer görevler için notlar da alabiliyor; görevin ne olduğunu, ne zaman olduğunu ve neye ihtiyacınız olduğunu da hatırlatıyor.

Uygulama, tüm bunlara ek olarak; paket teslimatlarını izlemenize ve e-posta servislerine abone olmanıza ya da abonelikten çıkmanıza yardımcı oluyor.

Bazı kullanıcıların e-postalarını ve özel bilgilerini dışarıdan bir servise açma konusunda tereddütleri olabilir; ancak eğer her şey istenildiği şekilde çalışıyorsa, bu uygulama aslında herhangi bir ekstra masrafınız olmaksızın tıpkı kişisel bir asistanınız olması gibi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe