Setur’dan Yeni Seyahat Danışmanı Setur Select

Setur yeni markası Setur Select’i Divan Brasserie Beyoğlu’nda düzenlenen bir kokteylle basına tanıttı.

Setur, misafirlerine sunduğu kişiye özel seyahat hizmetini SeturSelect ile markalaştırdı. SeturSelect’in balayı, spor, gurme, kültür, aile, macera, spa ve deniz kategorilerinden oluşan temalarındaki tüm detaylar, kişisel zevkler ve beklentiler doğrultusunda kişiye özel olarak şekillendiriliyor. Setur Select ile otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri, rehberlik hizmetleri, turlar ve aktiviteler dahil her şeyi planlamayı amaçlayan şirket, dünyanın farklı coğrafyalarına ve kültürlerine başka açılardan yaklaşacak.

Setur, 1000 Euro ile 16 bin Euro arasında değişen paketlerle tatil olanakları sunacak.

setur-select-logoSetur‘un kişiye özel tatil organizasyonlarını daha önceden de yaptığının altını çizen Tomruk, “Uçak, otel, transfer ve rehber hizmet veriliyordu. Bu kapsamda 7 bin 200 kişiye hizmet verdik. Ancak dünyadaki trendlere bakıldığında daha bireysel seyahatler ve daha küçük gruplarla tatil yapma isteği ön plana çıkmaya başladı. İnsanlar daha çok seyahat etmeye, daha sık ve kısa süreli tatiller yapmaya başladı” dedi.

Select müşterisinin tatil sürecini başlatıyor. Tur fiyatları bin euro’dan 16 bin euro’ya kadar değişebilirken, “Bin euro’luk turda Siena ‘da Andrea Bocelli’yi dinliyor; 16 bin euro olan turumuzda National Geographic’in gemisiyle buzları kıra kıra Alaska’ya gidiyorsunuz. Garantimiz şu; burada katma değer bulacaksınız” diyor Tomruk.

SeturSelect’in web sitesi rehber niteliğinde tasarlandı. Sayfada, tatilinizin temasını seçtiğinizde karşınıza lokasyon galerisi geliyor. Ve isterseniz en alttaki butonu tıklayarak seyahat danışmanının size ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz

Kapak Görseli: Mama.me

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!