AccorHotels, Onefinestay’i Satın Alıyor. 0

Paris caddelerinde gezerken çoğumuzun aklına gelmiştir Champs-elysees caddesindeki şu evlerden birinde kalmak acaba nasıl olurdu, diye. Ya da New York’un göbeğindeki şu evde uyuyup buraya uyanmak. Onefinestay ile bu mümkün!

Londra, New York, Paris, Los Angeles ve  Paris’te bu mümkündü. Şimdi ise AccorHotels, onefinestay’i satın aldı; bu demek oluyor ki önümüzdeki beş yıl içinde bu imkanın kapısı dünya çapında 40 yeni markete doğru genişleyecek.

onefinestay2

Belirttiğimiz şehirlerle özenle seçilen evler, ev sahiplerinin evde olmadığı zamanlarda rezervasyona açık oluyor. Rahatlığı ve lüksü sevenler için harika bir fırsat. 2010 yılında Londra’da Greg Marsh, Demetrios Zoppos, Tim Davey ve Evan Frank tarafından kurulan şirket şimdilerde 2600 farklı ev ile çalışıyorlar. AccorHotels ise onefinestay’in bu gelişimlerini daha da destekleyeciğini daha güçlü bir dağıtım sağlattıracaklarını belirtti.

AccorHotels onefinestay’i satın almasına rağmen bu şirket bağımsız olmaya ve Greg Marsh tarafından yönetilmeye devam edecek. Accor Hotels CEO’su Sebastien Bazin’e göre bu şirket geleneksel otelcilik ve sektörün yeni aktörleri arasındaki ara çizgide bulunuyor. Greg Marsh ise bu birliktelikten memnun. AccorHotels’in tecrübe ve finansal desteğiyle 40 yeni şehirde işlerine devam etmeyi düşünüyorlar.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.