SeeVoov, Gezginlere İlk Kapsamlı Video Tabanlı Seyahat Planlayıcısını Sunuyor 0

Bir tatil planı için stresli bir araştırma gerçekleştirme günleri geride kaldı; bu seyahat platformu, dijital seyahate görsel tabanlı bir yaklaşımla süreci kolaylaştırıyor!

Tatillerin rahatlatıcı olması gerekiyor; ancak her günü titizlikle planlama stresi eğlenceyi azaltabilir. Yeni bir seyahat planlama uygulaması olan SeeVoov, ön planlamayı etkileşimli bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor.

Gezginler, gezi planına ekleyebilecekleri turistik mekanların videolarını görüntüleyebilir. Oradan, uygulama her destinasyonu belirleyen ve mükemmel rotayı yaratan bir güzergah oluşturuyor. Kolaylık önemlidir, çünkü kullanıcı uçuşlarını, otellerini ve etkinliklerini tek bir yerden rezerve edebilir.

Uygulama, hem fiziki yeri hem de gezginlerin seçtiği cazibe merkezlerini gösteren alakalı videoları bulmak için bir algoritma kullanıyor. Turistler ayrıca, seyahate katılan herkese erişim sağlayarak güzergahı birden fazla cihazla senkronize edebilir. SeeVoov kullanıcıları seyahatlerini akıllı telefonlarında, dizüstü bilgisayarlarında ve hatta televizyonlarında planlayabilirler!

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.