Karnaval’ın #ChooseFun Zeplini Turuna Başladı 0

Karnaval Kruvaziyer’in #ChooseFun Zeplini, yazın başlangıcını ve tamamen dönüştürülmüş Carnival Sunrise yolcu gemisinin New York çıkışını kutlamak üzere doğuya yöneldi.

Yeni hayata geçen #ChooseFun Zeplini, Manhattan Kruvaziyer Terminali’nde gerçekleşen Carnival Sunrise yolcu gemisinin resmi adlandırma töreninde bir ay sürecek olan turuna başladı. Sonraki dört hafta boyunca, 128 metre uzunluğundaki Zeplin, birçok New York ilçesini, New Jersey ve Philadelphia’da birçok popüler simge ve etkinliği ziyaret edecek.

Zeplin ilk haftasında, Manhattan, Queens ve Brooklyn ziyaretleri, ardından klasik yaz tatilinin sıcak noktaları Fire Adası, Coney Adası ve Anma Günü hafta sonu için Staten Adası ve Long Adası ziyaretleri gerçekleştirirken, Haziran ayının ilk haftasını Bronx ve Brooklyn dahil kuzeydoğu turuna başlamadan önce New Jersey’de uçtu.

“Doğu Kıyısını eğlenceye dahil etmemiz gerekiyordu ”

Karnaval Başkanı Christine Duffy; “Bu yılın başlarında Batı kıyısı seyahatimizin ne kadar başarılı olduğunu görünce, Doğu kıyısını eğlenceye dahil etmemiz gerektiğini biliyorduk. Bu yaz New York için büyük bir planlı; bölgeyi denizden ve havadan güzel Carnival Sunrise ve Zeplin ile eğlence arayanları Karnaval ile seyahat etmeyi seçerek eğlenmeye teşvik ediyoruz” dedi.

Karnaval, #ChooseFun etiketini kullanarak renkli zeplinin bir fotoğrafını gönderen herkes için uzun süreli hayır işleri ortağı olan St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi’ne kişi başı 10 dolar bağışta bulunacak ve maksimum 20.000 dolara kadar çocukluk çağında kansere karşı devam etmekte olan mücadeleye yardımcı olacak.

Tüketiciler ayrıca (23 Mayıs) carnival.com/choosefun adresindeki zeplin çekilişine katılarak haftalık nakit hediye kartları ve ücretsiz seyahat kazanma şansına da sahip oldular.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.