Secret Escapes ve Godel Technologies, Teknoloji Geliştirme Ortaklığı Konusunda Anlaştı

Özel üyeler için lüks seyahatler sağlayan çevrimiçi seyahat acentesi Secret Escapes, Manchester merkezli geliştirici Godel Technologies ile yeni bir teknoloji ortaklığı anlaşması imzaladı.

Firmalar, yenilenmiş bir mobil uygulama deneyiminden başlayarak Secret Escapes için yeni teknoloji oluşturmak üzere ortak ekipler oluşturarak birlikte çalışacaklar.

Ortaklıkla ilgili görüşmeler COVID-19 pandemisinden önce başlamıştı; ancak beklemeye alındı. Secret Escapes, 2022 için rezervasyonlar gelmeye başladıkça planları canlandırma zamanının geldiğini söyledi.

Secret Escapes Mühendislik Şefi Nikos Galifianakis; “Godel ile güçlendirilmiş bir ekip yaklaşımı seçtik ve yalnızca bizim için çalışan özel bir ekibe sahip olmayı dört gözle bekliyorum.

Önceki ortaklar bize adaylar sağlayabiliyordu; ancak devam eden bir yönetim yoktu, ancak Godel’in tam olarak yönetilen hizmet modeli bize gerçekten çekici geldi.

“Satış süreci boyunca Godel ekibi, mevcut müşteri tabanlarında uzun ömürlülük, organik büyüme ve gerçek ilişkiler gösterebildi ve bu bizim aradığımız bir şeydi.

“Godel ile pandemi öncesinde görüşmüştük; ancak bariz nedenlerden dolayı müzakereler askıya alındı.

“Ancak, seyahat geri dönmeye başladığında, bu ‘yeni dünyaya’ ve getireceği zorluklara tam olarak hazır olduğumuzdan emin olmak için ekibimizi hızlı bir şekilde yetenekli insanlarla ölçeklendirmemiz gerekiyordu – ve Godel’in ihtiyacımız olan ortak olduğunu biliyorduk” dedi.

Mevcut mobil kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için Secret Escape’in mevcut iOS ve Android mobil uygulamalarının geliştirilmesine ilişkin çalışmalara başlandı.

Ayrıca, Godel Python mühendislerinden oluşan bir ekip, Secret Escapes’in ortaklarına ve tedarikçilerine sunabileceği yeni araçlar yaratacak.

Godel Baş Ticari Yetkilisi Paul Green; “Secret Escapes ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Seyahat endüstrisi için böylesine zorlu bir zamanda, Secret Escape’in mobil uygulamalarını bir sonraki seviyeye taşımak ve yeni normale doğru yol alırken yeni projeler üzerinde çalışmak için temel hedefleri yerine getirmemiz şart” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!