SAN TSG Amadeus ile Anlaşma İmzaladı

Müşterilerine seyahat endüstrisinde Incoming, Tur Operatörü, online uçak bileti ve otel rezervasyon yazılımları ile çözüm ortaklığı sunan SAN TSG, dünya çapındaki tüm Amadeus ofisleri tarafından tanınan Global Amadeus ile IT Partnerlik anlaşmasını imzaladı. (Lisanslı Amadeus API İstemci Uygulama Sağlayıcısı)

Bu anlaşma ile; SAN TSG’nin sunduğu yazılım çözümlerinde Amadeus uçak bileti ve Amadeus Value Hotel içeriğinin tedarikçisi olarak Amadeus’u eklemek isteyen seyahat acenteleri, Amadeus Global Web Servis uygulamalarına erişim sağlamak için ekstra bir CAP/CAU lisansı almasına gerek kalmadan SAN TSG’nin mevcut CAP (Client Application Provider) lisanslı çözümlerinden CAU müşterisi (Client Application User) statüsünde yararlanabilecektir.

SAN TSG yazılım ekipleri, bu anlaşma kapsamında global ve yerel Amadeus ekipleri ile tam koordineli olarak seyahat endüstrisinde fark yaratan çözümler sunmaya devam etmektedir.

Projelerinde SAN TSG’yi tercih eden seyahat acenteleri ve Tur Operatörleri, Amadeus’un sağladığı en son teknolojileri ve güncellemeleri projelerinde kullanabilecek olup, Amadeus Value Hotel içeriği dahil, global havayollarına ek olarak, düşük maliyetli havayolları ve NDC içerikleri gibi uçuş seçeneklerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek, pazarda bir üst seviyede konumlanabilecek, isterlerse dinamik tatil paketlemelerinde de bu ürünleri kullanarak rekabet avantajı sağlayıp  müşterilerine zengin içerikli teklifler sunabileceklerdir.

Anlaşma kapsamında SAN TSG’nin sunduğu çözümler, seyahat acentelerinin Uçuş ve Otel tarafındaki online B2B/B2C, Konsolidatör veya Kurumsal uygulama ihtiyaçlarını herhangi bir Web Servis yazılım ve entegrasyon eforuna gerek kalmaksızın, SAN TSG’nin hazır Amadeus online ürünlerine kolayca erişebilmesine ve çok kısa sürede projelerini yayına alabilmesine imkan sağlamaktadır.

Bu anlaşma, SAN TSG’nin seyahat teknolojileri çözümleri konusunda yetkinliğini, aynı zamanda Amadeus ile SAN TSG arasındaki yakın çalışma ilişkisini ve uzun vadeli stratejik iş birliğini temsil etmektedir.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!