Salesforce İş İçin Seyahat Edenleri Hedefleyen Salestrip.com’u Tanıttı 0

Salesforce teknolojisine dayanan hepsi bir arada seyahat rezervasyonu, biletleme ve gider yönetimi sistemi olan SalesTrip, yeni bir web sitesi başlattı.

Yeni web sitesi, dünyanın dört bir yanındaki finans ve seyahat uzmanlarının yanı sıra, önemli düzeyde iş seyahati gerçekleştiren çalışanı bulunan kuruluşları hedefliyor.

SalesTrip’in web sitesini, e-ticaret ve web tasarım ajansı olan Xigen, SalesTrip’in bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) teklifinin küresel iş kitlesini bilgilendirmek ve “sabit bir sektörde davranışsal bir değişimi teşvik etmek” hedefiyle tasarladı ve geliştirdi.

Bunu başarmak için, Xigen, SalesTrip’in teklifini iletmek için ana sayfada 15 saniyelik bir afiş videosu sundu ve sistemi kullanarak yaratılabilecek tasarrufları vurgulamak için bir yatırım getirisi (YG) hesap makinesi oluşturdu.

Ayrıca, SalesTrip’in üç farklı kitlesiyle etkileşimde bulunmak için sistemin özelliklerine odaklandılar: finans liderleri, seyahat yöneticileri ve satış uzmanları.

Xigen, web sitesini ilk önce ısmarlama bir tasarım ve modüler bir şablon ile WordPress platformunda mobil olacak şekilde tasarladı.

SalesTrip pazarlama direktörü Kate Fletcher; “Pazardaki benzersiz konumumuzu belirlerken, SalesTrip’in kim olduğunu ve yatırım getirisi odaklı seyahat ve giderler sistemimizin dünyanın dört bir yanındaki hedef kitleleri hedeflemesinin ne faydası olduğunu hızlı ve net bir şekilde iletmemiz gerekiyor. Xigen’in hızlı bir şekilde oluşturabildiği web sitesi, bu izleyicilerle ve diğer önemli etkileyicilerle tam olarak bu şekilde etkileşime girmemizi sağlıyor. Oluşturulan site, trilyon dolarlık iş seyahati pazarındaki küresel pazarlama çabalarımızı desteklemede önemli bir rol oynayacak. Pazarlama kanallarımızın ürünümüzle iletişim kurmak kadar basit olması önemli” dedi.

Xigen James Pruden‘deki stüdyo direktörü: “Uluslararası bir erişime sahip olan işletmeler için göze çarpan web siteleri oluşturduktan sonra, SalesTrip’in küresel iş dünyası kitleleri üzerinde etkili olmasına yardımcı olmaktan çok memnunuz. Güçlü özellikleri ve işlevselliği nedeniyle olağanüstü bir kullanıcı deneyimi yaşatmaya yardımcı olacak bir web sitesi hazırladık” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.