Rus Küresel Dağıtım Sistemi Sirena Travel, Routehappy İçeriği için ATPCO Anlaşmasını İmzaladı 0

Rusya’daki en büyük küresel dağıtım sistemi (GDS) Sirena Travel, perakende içeriğini kullanmak için ATPCO ile çok yıllık bir anlaşma imzaladı.

İlk Rus kanallarından biri olan Sirena Travel, ATPCO’nun evrensel bilet özellikleri (UTA’lar) ve evrensel ürün özellikleri (UPAs) içeren tam Routehappy Rich içerik paketini entegre edecek.

GDS, uçuş alışveriş ekranını geliştirmek için olanaklar uygulayacağını ve UTA’lar ve UPA’ların rezervasyon platformunu ve kullanıcı deneyimini geliştireceğini söyledi. Anlaşma ile “dünyadaki çok daha fazla gezgin ve acenteye daha açıklayıcı ve görsel bilgi” getirilmesi amaçlanıyor.

Sirena Travel ürün geliştirme müdür yardımcısı Innokentiy Baskakov, “Modern uçuş alışverişi şimdi Rusya’nın ilgi odağı olmak için hazır. ATPCO’nun RouteHappy Rich içeriği, acenteler ve uçuş müşterileri için önemli olan bilgilere birden fazla dilde erişim için bize kolay API erişimi sağlıyor. Rusya’da yeni perakendecilik dönemi artık burada” dedi.

Sirena, daha fazla yolcuya Routehappy Rich içeriğini sunmak için daha fazla Rus ve Asyalı meslektaşının ATPCO ile ortak olmasını istediğini söyledi.

GDS’ler gittikçe artan bir şekilde, gezginler için fiyat ve programdan daha fazla bilgi sağlamak için uçuş alışveriş ekranlarını değiştiriyor.

ATPCO küresel hesap başkanı Chris Phillips; “Tüketici beklentileri değişmiyor – (çoktan) değişti ve kapsamlı ürün bilgileri artık bir beklenti. Rus seyahat acenteleri ve tüketicileri artık Sirena Travel sayesinde daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.