Royal Jordanian ve THY Teknik Anlaşma İmzaladı

Royal Jordanian ve THY Teknik A.Ş. bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmaya göre RJ, Hat Değişiklik Birimleri (LRU) bileşenleri havuz desteği ve yedek parçaları alacak ve A320 uçak ailesinde V2500 motorları kullanılacak. 

Anlaşma çerçevesinde sağlanacak hizmet ve yedek parçalar, THY Teknik’in İstanbul’daki üssünde ve dünya genelindeki arz istasyonlarında yapılacak. Hat Değişiklik Birimi tarafından verilecek hizmet ise İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında verilecek. Bu anlaşmanın getireceği bir diğer avantaj ise bu iki parti arasındaki iş ilişkisini geliştirecek THY Teknik- Orta Doğu işbirliğinde sürdürülebilir adımlar sağlayacak.

RJ CEO’su Suleiman Obeidat, yapılan bu işbirliğinden son derece memnun olduklarını belirtti. THY Teknik’in katkıları ve sağlayacağı teknik servisin verimli bir şekilde işlerin sürdürülmesine katkıda bulunacağını belirtti.

Türk Teknik CEO’su Ahmet Karaman ise Royal Jordanian ailesinin ilk tercihinin THY Teknik olmasından dolayı mutlu olduklarını, kazan-kazan politikasına göre meyveleri alacaklarını belirtti.  THY Teknik, bu anlaşmanın imzalanmasıyla birlikte, bileşen havuz pazarında yaklaşık 800 uçaklık bir filo büyüklüğüne ulaştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!