Royal Caribbean, Türkiye’den Çekildiğini Duyurdu. 0

Güvenlik sebeplerinden ötürü Türkiye seyahat sektöründen ayrılan isimlere bir yenisi daha eklendi. Bundan sonraki süreçte Royal Caribbean Türkiye turlarını yapmayacak.

Ephesus (Kuşadası) durağını Kotor,Montenegro ile değiştirdiklerini, bu kararın ağırladıkları misafirler ve mürettebat açısından sürecin sorunsuz bir şekilde devam etmesi için alındığını belirtti.

Şirket, Türkiye’deki değişim ve gelişmeleri dikkatle takip edeceklerini ve bu tura devam etmeyi umut ettiklerini belirtti.

Royal Caribbean Shore Excursions için bilet satın alan müşterilerin Kuşadası durağı için ücret geri ödemesi yapıp yapılmayacağı ise henüz net değil.

Umarız ki seyahat sektörü daha fazla kan kaybetmez.

Royal Caribbean Hakkında

Gemi seyahati düşünüldüğünde şüphesiz akla gelen ilk isimlerden birisi Royal Caribbean Cruise International 1968 yılında kurulmuş gemi şirketidir. Sektördeki en eğlenceli gemilere sahip olan şirket, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dünyanın en konforlu yüzen otelleri arasında yer alan Royal Caribbean’ın 2 tanesi dünyanın en büyük gemisi olmak üzere toplam 22 gemisi bulunuyor. Bu gemiler yapılış yılları ve taşıdıkları özelliklerle göre beş sınıfa ayrılıyor. Her biri 1. sınıf tatil köyü olarak da geçen Royal Caribbean gemileri; eğlence, spor, şov, spa, çocuk kulüpleri, değişik yemek seçenekleri ile herkese hitap ediyor. 2010 yılında dünyanın en büyük gemisi Allure of the Seas’i denize indirerek bu imajını daha da kuvvetlendirmişlerdir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe