Routehappy, COVID-19 Sağlık ve Aşı Pasaportlarına Hazırlanmak İçin İçeriğini Güncelliyor

Havacılık sektörü içerik tedarikçisi ATPCO Routehappy, uluslararası seyahatin yeniden açılmasını desteklemek için bir COVID-19 aşılama ve test modülü geliştirdi.

Yeni içerik, ülkelere giriş şartı olarak negatif bir testin kanıtı açısından ülkelerin neye ihtiyaç duydukları hakkında ayrıntılar sağlıyor.

Routehappy, güncellemenin, uçuş gerçekleştirenler açısından “zorunlu gereklilikler” konusundaki kafa karışıklığını gidereceğini, daha fazla ülkenin sınırlarına girmek için negatif testler yapılması gerekeceğini ve hiçbir hükümet henüz seyahat etmek için bir aşı talep etmeye karar vermemiş olsa da, başlaması halinde bu veri setini sektöre sağlamaya hazır olduğunu söyledi.

ATPCO’nun Routehappy içeriği ayrıca temizlik, maskeler, ateş kontrolleri, engellenen koltuklar ve yolcu kapasitesini de kapsıyor.
Firma, dijital sağlık pasaportları gibi tüketici ve endüstri ihtiyaçları geliştikçe bu teklifi daha da genişletmek için seçenekler geliştirdiğini de söyledi.

Firma, müşterilerin mevcut bağlantılarını ve Routehappy İçerik entegrasyonlarını yeni veya uzun geliştirme süreçlerinden geçmeye gerek kalmadan kullanabileceklerini söyledi.

Firma, “Seyahat gereksinimleri sık sık değişirken, tüketiciler uçak bileti satın alırken çelişkili ve bazen kafa karıştırıcı bilgilerle uğraşmak zorunda.

“Yapılandırılmış bir formatta sunulan test ve aşılama gereksinimleri için yeni güvence bilgileriyle ATPCO, anlaşılması basit, tek tip metin ve görseller kullanarak, küresel arz edilen koltuk kilometrelerinin % 75’inden fazlasını kapsayan 102 havayolunun içeriğini merkezileştirdi ve standartlaştırdı.

“ATPCO, hem havayolu hem de kanal ortakları ve tüketiciler için bir sorunu hızla çözmek için bu yeni içeriği oluşturdu ve uçakta alışveriş içeriği, Sabre ve Serko dahil olmak üzere birden fazla kanalda zaten yayında” dedi.

ATPCO Ticari Müdürü Jonathan Savitch; “Bilim hızla gelişiyor, bu nedenle ülkeler, havayolları ve kanallar seyahat gereksinimlerini daha önce görülmemiş bir hızda ayarlamak zorunda kalıyor. En bilgili gezginlerin bile bu değişikliklere kendi başlarına ayak uydurması neredeyse imkânsız.

Uçuş alışverişini kolaylaştırmak için var olan bir endüstri şirketi olarak bunlar, kanalların, sistemlerin ve havayollarının ATPCO ile halihazırda sahip olduğu mevcut bağlantılardan yararlanılabilecek basit ve standart bir formatı etkinleştirerek üstesinden gelmemiz gereken zorluklardır. Tek seferlik geliştirmeler işe yaramayacak” dedi.

Serko’nun kurucu ortağı ve CEO’su Darrin Grafton ise; “İnanılmaz derecede dinamik bir ortamda yaşıyoruz ve ATPCO’nun Routehappy İçeriği, Serko’nun müşterilerin daha güvenli ve daha akıllı seyahat etmesine yardımcı olma becerisinin anahtarıdır.

“Zeno ile tek bir entegrasyonla, pazarın gelişen ihtiyaçlarının bir adım önünde olmak için en güncel bilgileri entegre edebiliyoruz. Bunun ürün geliştirme ekiplerimize sağladığı verimlilik, oyunun kurallarını değiştiriyor” diyerek ekledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!