Rome2rio Android İçin Seyahat Planlayıcısı Uygulamasını Tanıttı 0

Seyahat arama uzmanı Rome2rio, seyahat planlayıcısının android versiyonunu da yayınladığını açıkladı. Şirket, androide özel sağlanan bu destekle müşterilerden sürekli olarak gelen taleplere karşılık verildiğini dile getirdi.

Rome2rio Genel Müdürü Rod Cuthber; “ Online seyahat alanında faaliyet gösteren birçok şirkete de olduğu gibi android kullanıcıları sıklıkla ürünlerimize yalnızca masaüstü bilgisayarlardan erişim değil aynı zamanda hareket halindeyken de erişim sağlamak istediklerini belirttiler. Önümüzde bulunan birçok proje dolayısıyla android sürümümüzü sunmamız umduğumuzdan çok daha fazla zaman aldı; fakat başardık ve gelen tepkilerden de çok memnunuz.“ dedi.

Rome2rio Kurucu Ortağı Michael Cameron ise; “Bu yeni android uygulamasının varolan iOS uygulamasına göre, daha zengin özellikleri mevcut, bu anlamda iOS uygulaması için de bu yeni özellikleri senkronize etmemiz ve sunmamız gerekiyor. Android kullanıcılarımız şimdiden hatırı sayılır bir indirme gerçekleştirdi ve mükemmel geri dönüşler aldık.” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.