Rentalcars Connect, HolidayExtras.com’a Tedarikçi Firma Olarak Seçildi

Rentalcars Connect, stratejik bir gözden geçirme yapıldıktan sonra HolidayExtras.com’a tedarikçi firma olarak seçildi.

Yeni uzun vadeli ortaklık, Flexible Autos ile yapılan iki yıllık bir sözleşmenin yerini alıyor.

Holiday Extras artık grubun küresel havalimanı transferleri, taksiler, yönetici araçları servisleri, Rentalcars.com ile Rideways de dahil olmak üzere tüm Rentalcars Connect portföyüne erişebiliyor.

Ayrıca, yapılan bu karşılıklı anlaşma sayesinde, Rentalcars.com‘un müşterileri Holiday Extras‘ın çeşitli havaalanı otoparkı ve  salonlarına erişim imkânı buluyor.

Holiday Extras grup müdür yardımcısı Simon Hagger, “Bu fırsat için oldukça heyecanlıyız. Hızlı ürün geliştirme yol haritamız, son 12 ay içinde havaalanı transferleri, cazibe merkezi biletleri ve döviz işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini gösteren son kilometre taşı”

“İki yıl boyunca sunduğumuz araba kiralama hizmetine talep beklentilerimizin üzerine çıkarak yıllık % 50’nin üzerinde bir artış gösterdi”

“Rentalcars Connect bizi sunduğu gelişmiş teknolojisi, yüksek kalitesi ve pazardaki lider fiyatlandırmaya odaklı olması ile etkiledi ve biz gelecekte müşterilerimize sunacağımız araba kiralama rezervasyon hizmetini daha kolay ve şeffaf hale getirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Rentalcars Connect yönetim müdürü Fraser Ellacott ekledi: “Bu, her iki şirket için de önemli bir adım olan eşsiz ve tamamlayıcı bir ortaklık.”

“Müşterilerimize istedikleri ürünleri ve hizmetleri kesintisiz ve entegre edilmiş bir deneyim olarak sunmak için bu ortaklık aracılığıyla bir fırsat yaratıyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!