Ramada Hotel & Suites İstanbul Ataköy Kapılarını Açtı

Tunç Turizm & Otelcilik‘in yeni yatırımı Ramada Hotel & Suites İstanbul -Ataköy kapılarını açtı. Bugün itibariyle hizmete giren otel 102 odasıyla hizmet verecek.

Ramada Hotel & Suites İstanbul -Ataköy Oteli, Bakırköy’de 102 adet tam donanımlı deniz ve şehir manzaralı odasıyla, turistik ve iş amaçlı seyahat eden misafirlerine konforlu bir konaklama hedefiyle kapılarını açtı.

Wyndham Hotels Group’un markalarından biri olan Ramada Hotel & Suites İstanbul- Ataköy, bünyesinde ayrıca Harbiye ve Sultanahmet’te 2 otel yatırımı bulunan “Tunç Turizm & Otelcilik” tarafından işletilecek.

Genel Müdürlüğünü Recep Özdemir’in yapacağı Ramada Hotel & Suites İstanbul -Ataköy 13 adedi Suite oda olmak üzere toplam 102 oda, restoran, lounge & bar ve yakın zamanda hizmete girecek olan tam donanımlı sağlık kulübü (havuz, masaj, hamam, fitness) ve 2 toplantı salonu ile hem iş insanlarına hem de turistik seyahat eden misafirler için en önemli gereksinimlere cevap vermeyi hedefleyen yepyeni bir konaklama konsepti sunmayı amaçlıyor.

Otel havalimanına 8 km uzaklıkta bir konuma sahip. Bakırköy’deki iş merkezlerine de yakın olan otel Capacity ve Carousel alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde.

 

Turizmdebusabah.com

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!