Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Qatar Airways, Sabiha Gökçen’de

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçan yabancı havayolu şirketleri arasına Qatar Airways de katıldı. 

QatarAirways

Türkiye’den iki farklı noktadan uçan Qatar Airways, 22 Mayıs’ta başlatacağı Sabiha Gökçen uçuşlarıyla birlikte, Türkiye’den uçuş sayısını haftada onsekize çıkaracak.

Qatar Airways, 12 business class ile 132 ekonomi sınıfı koltuğa sahip 2 bölümlü bir Airbus A320 ile hizmet vererek, Sabiha Gökçen’den Doha’ya haftada dört sefer yapacak.

İSG Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Buğday, Qatar Airways’in Sabiha Gökçen’den uçacak olmasının; aralarında Avustralya, Hong Kong ve Tayland’ın da bulunduğu yüzün üzerindeki bağlantı noktası sayesinde uçuş ağını zenginleştireceğini belirtti.

Buğday, İSG olarak pazarlama faaliyetlerine aynı hızla devam ettiklerini vurgulayarak, “Bu faaliyetlerin en güzel meyvelerinden biri de, prestijli havayolu şirketlerinin portföyümüze eklenmesidir. Qatar Airways, bu çerçevede şüphesiz bizler için çok önemli bir kazanım” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: Milliyet – Turizm Güncel

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2469 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.