Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dijital yolculuk uygulaması PROGO, 1 saat sonrasına araç rezervasyonu yapma imkanı sağlayan “Anlık Araç Çağırma” hizmetini İstanbul’da açtı.

PROGO, pandemi süreci ve sonrasında kurumların ve bireylerin şehir içi ulaşımında daha güvenli, kişiye özel ve hijyenik ulaşım hizmetlerine erişim ihtiyaçlarının bulunduğunu ve bu sebeple bu hizmeti kullanıma sunduklarını belirtiyor.

Yeni uygulamayla birlikte, PROGO müşterileri oldukça ekonomik fiyatlara günlük şehir içi ulaşım ihtiyaçlarını güvenli ve hijyenik olarak gerçekleştirebilecekler. Araç içinde yolcuya özel sunulmuş hijyen paketi, sürücü ve yolcu bölümünün bölünmesi ve her yolculuk öncesi dezenfeksiyon işlemleri ile PROGO müşterilerine en güvenli, ekonomik ve sağlıklı ulaşım çözümünü vaadediyor.

İŞE DÖNÜŞ kampanyası ile Anlık Araç Çağırma hizmetini tüm kullanıcıların rahatça ulaşabilmesi için % 40 lara varan indirimli fiyatlar ile sunduklarını belirten PROGO kurucu ortağı Kerem Serkan Çoban, herkesin güvenli ve hijyenik yolculuğa ulaşabilmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz