Priceline Group Inc, adını Booking Holdings Inc. Olarak Değiştirdi 0

Priceline Group Inc, adını Booking Holdings Inc. olarak değiştirdi.

Priceline.com üzerinden otel. uçak ve araç kiralama hizmeti ile dünyaya kendisini tanıdan Priceline Group,  yaptığı yatırımlar ve projeler ile daha da büyüdü ve nihayetinde bunu yansıtacak şekilde adını değiştiriyor.

Booking Holdings‘in Genel Müdürü Glenn Fogel, “İşimiz priceline.com’u yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren bir firma olmaktan çıkarıp, dünya geneline hitap etmesini sağlamaktı ve şu anda dünya genelinde merkezleri olan altı ana markaya sahibiz. Bugün dünyanın en büyük markalarından birisi olan Booking.com üzerinden, günde ortalama bir milyonun üzerinde rezervasyon almaktayız. Booking.com, 40’tan fazla dildeve  220 farklı ülkede ve bölgede hizmet vermektedir. Booking.com,  Holding’imizin büyük bir kâr aracıdır. Firmamızın tarihinin belirleyici bir aşamasındayız. Gerçekleştirdiğimiz bu firma adı değişikliği en büyük işimizle daha doğru bir şekilde hizalamak için yapıyoruz, ortak markalarımızı ortak özelliklerini yansıtan bir adla birleştiriyoruz. Müşterilerin inanılmaz deneyimler kaydetmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Booking Holding’in sahip oladuğu markalara bakacak olursak, Booking.com, Priceline.com, Kayak.com, Agoda.com, Rentalcars.com ve OpenTable.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe