Preferred Hotels, Mobil Uygulamasını ve Üyelere Özel Fiyat Programını Duyurdu 0

‘Preferred Hotels and Resorts’ firması, yeni bir mobil uygulamayı ve iPrefer adını taşıyan, kendisine ait sadakat programına gelen yeni, üyelere özel fiyat özelliğini tanıttı.

Bu lansmanı kutlamak adına grup, 21 Nisan’a kadar mobil uygulama aracılığıyla rezervasyon yaptıran iPrefer üyelerini 25,000 bonus puan ile ödüllendiriyor.

Preferred Hotels and Resorts’un baş pazarlama müdürü Casey Ueberroth, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu:

“Bu yeni mobil uygulama ve üyelere özel fiyat programı, bugünün gezginlerinin; cazip fiyatlara, puanlara ve değerli tesis içi avantajlara özelleşmiş ve aktif erişim sunan, kusursuz bir sadakat programı aracılığıyla, bağımsız otel deneyiminin kendine özgü cazibesiyle daha iyi bağlantı kurmasını sağlamak adına tasarlandı.”

“Bu geliştirmeler, iPrefer’ü bağımsız düşünen zihinlere sahip gezginlere yönelik en ilgi çekici sadakat programı yapmaya yönelik sürekli taahhütümüzün bir kanıtıdır.”

iPrefer “Aktif” Mobil Uygulaması

Söz konusu şirketler grubu, mobil uygulamaların misafirler arasındaki genel kullanımının mobil uygulamanın kendi kendine faaliyete geçmesi kararını getirdiğini belirtti. Bir basın açıklamasında grup, konu ile ilgili şu bilgileri verdi: “Google’ın 2016 yılında yaptığı bir çalışmaya göre, akıllı telefon kullanıcılarının %60’ı puanlarını yönetmek için bir masaüstü bilgisayar yerine mobil bir uygulamayı tercih ettiklerini belirtirken, %41’lik bir kesim, otel konaklamaları için rezervasyon yaparken bir mobil uygulama kullanmayı tercih ettiklerini belirtti.”

iPrefer mobil uygulaması “iPrefer deneyiminin tamamını geliştirecek olan, zaman tasarrufu sağlayan bir işlevsellik” sunmak için tasarlandı.

American Express ile işbirliği içerisinde oluşturulan mobil uygulama, üyelere, programa katılan 600’ün üzerinde otelde konaklama için rezervasyon yaptırma ve üyelere özel fiyatlara erişme, profillerini güncelleme, konaklama geçmişlerini ve ilgili puan kazanımlarını görüntüleme gibi özel tekliflere erişme ve ödül sertifikalarına erişim ile bunları kullanma olanağı sunuyor.

Üyeler ayrıca özel teklifler için anlık bildirimler alırken American Express kart sahiplerine, American Express Checkout (Kasa) servisi üzerinden hızlandırılmış işlem gerçekleştirme olanağı sunulacak. Yakın zamanda dahil edilmesi beklenen ilave özellikler, bir konsiyerj sohbet servisini ve gezginler için, “ödül sertifikaları” kullanılarak satın alınabilen spa bakımları türevi hizmetler için rezervasyon yaptırma becerisini içeriyor. Uygulama, iOS ve Android cihazlar için erişilebilir durumda bulunuyor.

Üyelere özel fiyat programı

Yeni, üyelere özel ücret programı, erişilebilir en iyi ücretin üzerinden yüzde üç veya daha yüksek tasarruflar yapma olanağı sunuyor. Bu oranlar; mobil uygulama, preferredhotels.com veya programa dahil otellerin web siteleri gibi rezervasyon platformlarındaki hesaplarıyla giriş yapan üyelerin erişimine açık olacak.

Üyeler, uygun kanallar üzerinden gerçekleştirilen net oda rezervasyonları için harcanan her 1 $ için 10 puan kazanmanın yanı sıra, katman durumlarına göre ilave olanaklara sahip olabiliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe