Pegasus Havayolları ile Tiran Uçak Bileti

Pegasus Havayolları, Türkiye’nin en bilinen ve en çok tercih edilen düşük ücretli havayolu şirketlerinden biridir. Düşük ücretlerine rağmen sunduğu kaliteli hizmeti ve de konforlu yolculukları ile anılır. Sunduğu ucuz uçak bileti fırsatları ise, zaman zaman tüm destinasyonlarında geçerli olmaktadır.

Pegasus Havayolları, son dönemde ciddi ve büyük adımlarla büyümeye devam ediyor ve destinasyonlarını sürekli artırıyor. Bu nedenle Pegasus, son destinasyonu olarak Tiran’ı açıkladı. Tiran seferleri 2 Eylül tarihinde başlıyor. Tiran tek yön uçak bileti ücretleri Pegasus tarafından 29,99 Euro olarak belirlendi. Arnavutluk’un başkenti ve en büyük şehri olan Tiran’a bu uygun fiyatlarla uçma fırsatını kaçırmayın. Ücretlere vergiler dahildir.

İstanbul – Tiran: 29,99 Euro


TİRAN

Tiran, günümüzde Arnavutluk’un başkenti ve en büyük şehridir. Ancak uzun yıllar Osmanlı toprağı olmuş ve Osmanlı idaresinde kalmış olan şehir, Osmanlı kültüründen derin izler taşır. Pekçok kişinin göç etmesine de neden olan Balkan Savaşı sırasında Osmanlı hükmünden çıkmıştır. Ancak hala o dönemden kalma eserleri, camileri ve binaları ile tanınır.

Tiran ayrıca Arnavutluk’un en önemli eğitim kurumlarını ve üniversitelerini de barındıran çok önemli bir eğitim kentidir. Devlet üniversiteleri kadar özel üniversitelerle de anılan ve Avrupa standartlarındaki eğitimi ile dikkat çeken Tiran, öğrenci nüfusu ile canlılığını da sürekli korumayı başarıyor.

Tiran bir Balkan şehri olarak, aynı zamanda son derece turistik bir şehir olmayı da başarıyor. Şehirde görülebilecek yerler arasında Ethem Bey Camii, Tabak Köprüsü, 1300′lerde inşa edilen ve Bizans’tan kalma olan Tiran Kalesi, Tiran Çan Kulesi, Ulusal Tarih Müzesi, Tirana Mozaikleri ve Kaptan Paşa’nın Mezarı sayılabilir. Sakin yaşamı ve Balkan esintileri ile Tiran, görülesi bir şehir.

PEGASUS
Pegasus Havayolları, 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur. O günden beri hizmet veren şirket, başarısını yükselen bir ivme ile artırdı. Pegasus Havayolları’nın uçak bileti satış oranları, bu bağlamda hayli yüksektir ve Pegasus özellikle vaktinde kalkış oranlarının yüksekliği ile tanınır. Havayolunun merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’ndadır. Pegasus’un ikinci merkezi de Antalya Havaalanı’nda bulunuyor.

Pegasus, 2013 yılı itibarıyla uçuş ağını hayli genişletti ve Sabiha Gökçen’den düzenlediği uçak seferlerine yenilerini ekledi. Pegasus ayrıca, Türk sivil havacılık tarihinin en büyük uçak siparişini vererek bir ilke daha imza attı.
Pegasus Havayolları; hem yurtiçinde, hem de yutdışında toplam 59 destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir. Kampanyaları da son derece takdir toplayan ve ilgi gören Pegasus, Avrupa’da da önemli bir havayolu şirketi.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!