Pamukkale Yeni Markası Jumbo’yu Tanıttı. 14

Pamukkale Turizm özel donanımlar ve hizmetler ile geliştirilmiş yeni bir sefer modeli başlattığını duyurdu. ‘JUMBO’ olarak adlandırılan yeni sefer modeli şimdilik, İstanbul – Bursa, İstanbul – İzmir, İstanbul – Ankara, Bursa – İzmir, İzmir – Çorlu güzergâhlarında bulunuyor.

Vivalines adı altında olan firmaya benzer özellikler gösteren konsepti tanıtan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç Jumbo seferlerinin başladığını duyururken; “57 yıldır kaliteyi opsiyon olarak değil standart olarak sunma hedefimizden en zor dönemlerimizde dahi taviz vermedik. Dünden bugüne Türkiye’nin kavuşturan gücü olarak; araçlarımızda seyahat eden herkes her dönemde bizim misafirimiz oldu. Bizim kültürümüzde “misafire ikram” olmazsa olmazlarımızın başındadır. Son günlerde karayolu ulaşımında, yolcularına sundukları hizmetlerden tasarruf adı altında türlü türlü kısıtlamalar yapan markalar gibi düşünmüyor ve onlara katılmıyoruz. Ayrıca evcil hayvanlar için de özel bir taşıma alanı bulunan “JUMBO” araçlar, bu alanda da Türkiye’de yapılan ilk çalışma olma özelliğini taşıyor.” ifadelerini kullandı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

14 Yorum

 1. Tebrikler ve teşekkürler.
  Her ülkenin yüz yillardan bu yana biriktirerek getirdiği kendine has dinamikleri vardır ve bunların toplamına kısaca kültür denir. Ülke olarak hep birlikte sosyal, siyasal ve ekonomik olarak çalkantılı günler geçirdiğimiz bu günlerde kültürümüze sahip çıkıp bizleri önemseyen Pamukkale Seyahat olarak Sizlere teşekkür ederim. Evet genel olarak Avrupa toplumunun ekonimik olarak bizden daha refah içinde olduğu doğrudur ama Anadolu İnsanının bin yıllardır beraberinde getirdiği (konumuz bu olduğu için) sadece misafirperverlik özelliğimiz Avrupa’nın insani pek çok değerini tek başına karşılar diye düşünüyorum. Bence doğru yapıyorsunuz, Jumbo tercihli otobüslerinizi özellikle Eskişehir gibi büyük üniversite kentlerine bir an önce koymanız hem bu servisin ticari olarak Sizdeki beklentiyi karşılaması hem de yolcularınızın konfor ve iyi seyahat etme isteklerini karşılayacaktır diye düşünüyorum. Bu vesile Türk Silahlı Kuvvetlerinin bugün itibariyle başlattığı Barış Pınarı Harekatında hepsine ve hepimize başarılar diliyorum. Saygılarımla.

 2. dünyada olduğu gibi ülkemizdede büyük bir diabetli hasta çoğunluğu var onlarıda düşünerek ikramlarınızı yaparsanız memnun oluruz

 3. Kahve ikramı bölümünde fal ile sempati oluşturmak istemeniz dinimizin hassasiyetlerini taşımadığınızı gösterir tercih etmeyeceğim düzeltmezsenizde bu tepkimi yayginlastiracagim

  1. Abi tek kelimeyle helal olsun. Ben de sizin gibi düşünüyorum ama malum ideoloji yüzünden linç yiyorum diye biraz çekiniyordum. Allah ailenizi ve yedi sülalenizi cehennem ateşinden sakar belasından kabir azabından azade eylesin.

   Beni de celb eden yeni otobanı tercih etmeleriydi. Yeni İzmir-İslambol yolunu kullanan başka firma varsa tavsiye eder misiniz?

   وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

 4. Pamukkale firması konkordato ilan etmedi mi? Bu kadar masrafı nasıl karşılayacaklar acaba? Demek ki bilet fiyatları tuzlu olacak

 5. Öncelikle pamukkale turizim yönetimini fedakar ve kaliteli hizmetlerinden dolayı tebrik ve takdir etmek isterim güzergahım üzerinde tercihim ilk olarak olan pamukkale turizimin jumbo olmadan öçnce bile kaliteli hizmet anlayışını beğenen biri olarak jumbo için diyecek laf yok demek istiyorum evet bazı arkadaşlarımız fala takılmış kendince haklı sebebleri elbette var ancak israil ortaklı işletmelerin para kazanmasını istiyorsa ikramsız hatta hostlarda kalkıyormuş diye bir haberde okumuştum host suz bir yolculukta kendisine hayırlı yolculuklar dilerim burda önemli olan hizmettir gittiğiniz yolda size yapılan jestlerdir kalitedir sizin rahatlığınızdır verdiğiniz ücret bunu karşılıyormu sizler ona bakın kahve var fal var istemiyorsan zorla değil kardeşim tercih meselesi falsızda içiliyor o kahveler ama kalitesiz bir yolculuk inan çekilmez ki inanıyorum pamukkale yönetimi ve çalışanları sezinde gönlünüzü alacaktır yaptıgı hizmetlerde ve yolculuktaki sınıf atlamış kalitesi ile tüm pamukkale turizim yönetimi ve çalışanlarına teşekkür eder kazasız cezasız bol bol kazançlar dilerim (not) balıkesir gönen güzergahındada siz değerli firmamızı görmek isterim saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.