Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
İstanbul, tarihi mekanlarının yanı sıra doğal güzellikleri de ziyaretçilerine açıyor. Bu mekanların pek çoğuna toplu ulaşım araçları ile ulaşılsa da, bazı noktalara şahsi araçlar ile gitmek gerekiyor. Tam da bu noktada, ziyaretçiler için araç kiralama seçeneği devreye giriyor. İstanbul araç kiralama seçeneklerini kurumsal şirketlerin yanı sıra İstanbul’da yaşayan ve kasko, sigorta vb prosedürlerle uğraşmak istemeyen bireysel kullanıcılar da tercih ediyor. İstanbul araç kiralama hizmetinde lider şirketlerden biri olan Enterprise, her ne sebeple olursa olsun yarım asrı aşan şirket birikimi ile tüm müşterinin ayaklarını yerden kesiyor.
İstanbul Araç Kiralamak İsteyenler İçin En Doğru Şehir!
İstanbul, ulaşım ağı gelişmiş olan bir şehir. Aynı zamanda, toplu ulaşım konusunda da; kara yolu, deniz yolu ve raylı sistemler olarak zengin seçenekler sunuyor. Bununla birlikte, 16 milyon olan nüfus sebebiyle toplu ulaşım oldukça zorlu bir maceraya dönüşebiliyor. Üstelik trafik yoğunluğu üst düzeye çıktığında, toplu ulaşım araçları daha çekilmez bir hale geliyor. Dolayısıyla, İstanbul’da en konforlu seçenek otomobil olarak öne çıkıyor. İstanbul araç kiralama seçeneğini tercih edenler, trafiğin daha az olduğu güzergahlara ya da ara yollara da girebiliyor. Bununla birlikte, İstanbul’un pek çok güzelliği, şehrin daha dış kısımlarında bulunuyor. Belgrad Ormanı, su kemerleri ve Şile, Silivri gibi doğal ve tarihi güzellikleri bir arada sunan bölgeler, şehrin dış tarafında kalan alanlar olarak dikkat çekiyor. Bu gibi bölgelere otobüs seferleri düzenlense de, sefer sayıları daha az olduğu için daha uzun zaman süre otobüs beklemek gerekebiliyor. Taksi seçeceği de oldukça masraflı… Dolayısıyla, şehrin saklı hazinelerini keşfetmek için ya da iş seyahatlerinizde toplantılarınıza ulaşmanın en hızlı yolu, İstanbul araç kiralama seçeneklerini değerlendirmek oluyor.
İstanbul Araç Kiralama Hizmeti Almak İsteyenler İçin Güvenilir Şirket
İstanbul araç kiralama konusunda kusursuz bir hizmet sunan Enterprise, 1957 yılında günümüze kadar uzanan macerası ile dünya çapında lider markalardan biri. Marka, dünyanın 85 ülkesinde hizmet veriyor. Bununla birlikte, 9 bin ofisi, 93 bin çalışanı ve 1.9 milyon aracı mevcut. ABD merkezli olan firmanın, Türkiye’de pek çok ofisi bulunuyor. İstanbul ise, markanın Türkiye’de en fazla ofis bulundurduğu şehirlerden biri. İster Anadolu Yakası’nda ister Avrupa Yakası’nda Enterprise ofislerine kolayca ulaşabilirsiniz. Şirket ayrıca, İstanbul Havalimanı araç kiralama konusunda araştırma yapanların da bir numaralı tercihi. Çünkü Enterprise markasının, İstanbul araç kiralama konusunda lider olmasının en önemli nedenlerinden biri de tüm dünyada bilinen güvenilir, global bir şirket olması. Üstelik İstanbul’a seyahat edenler, web üzerinden kiralama işlemini kolaylıkla tamamlayabiliyor ve uçak İstanbul havalimanına iner inmez hiçbir prosedürle karşılaşmadan araçlarını teslim alabiliyorlar.
Enterprise İstanbul Araç Kiralama Hizmetinde Geniş Seçenekler Sunuyor
Enterprise İstanbul araç kiralama fiyatları aracın modeline, yılına, vites özelliğine göre de değişiyor. Ancak firma yüzlerce otomobile sahip olduğu için, değişik seviyede yer alan bütçelere hitap edebiliyor. Firmanın en uygun araç fiyatlı araçları B segmentinde bulunuyor. Enterprise, bu sınıfta farklı markaların üretmiş olduğu araçları kullanıcıların beğenisine sunuyor. Daha büyük araç arayanların karşısına ise C ve D sınıflarında bulunan araçlar ile çıkan Enterprise, lüks modellerle de boy gösteriyor. Firmanın, İstanbul araç kiralama listesinde  benzinli ve dizel modellerin yanı sıra manuel ya da otomatik şanzımanlı otomobiller de bulunuyor. Dolayısıyla, Enterprise geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Siz de dilediğiniz model arabayı en uygun fiyatlarla kiralamak isterseniz, Enterprise’ın İstanbul şubelerine uğrayabilir ya da web sitesinden beğendiğiniz arabayı kolayca rezerve edebilirsiniz.
Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz