Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi’nden İstanbul Hub Semineri 0

Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, havacılık sektörünün geleceğini mercek altına alan İstanbul Hub Semineri’nin dördüncüsüne ev sahipliği yapıyor. 3 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 13:00’de başlayacak olan seminerde İstanbul Havalimanlarındaki yolcu deneyimi yerli ve yabancı sektör temsilcileri ve akademisyenler tarafından yorumlanıyor.

Sabiha Gökçen (ISG) Havalimanı Yönetim Kurulu Üyesi Dato’ Azmi Murad, Pegasus Havayolları Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk, Türk Hava Yolları Müşteri Deneyimi Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, Çelebi Holding Yer İşletme ve Kargo Başkanı Atilla Korkmazoğlu, IATA Müşteri Deneyimi Avrupa Bölge Müdürü Nuria Fermoso, ve Kazimiero Simonavičiaus Üniversitesi Havacılık Yönetimi Program Müdürü Dr. Konstantinos Kalligiannis seminere konuşmacı olarak katılıyor. Atlasglobal Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan seminerin sonunda gerçekleşecek olan yuvarlak masa tartışmasının moderatörlüğünü yapıyor.

İstanbul Hub Semineri’nin birincisi 2015 yılında ikincisi 2016’da ve üçüncüsü 2017’de yine Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilmişti. Önceki yıllarda akademisyenler ve sektör temsilcileri tarafından, sırasıyla İstanbul’un bir havacılık merkezi olmayı nasıl başaracağı, İstanbul Yeni Havalimanının, havayollarının stratejileri üzerindeki etkileri ve İstanbul Yeni Havalimanı ile birlikte havayollarının Hava Kargo ve Lojistik Stratejilerinin nasıl şekilleneceği tartışılmıştı. Önceki yılların sunumlarına www.istanbulhub.org adresi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Etkinliğe kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etkinlik: 4. İstanbul Hub Semineri

Tarih: 3 Mayıs 2018

Saat: 13.00 – 19.00

Yer: Özyeğin Üniversitesi Reşat Aytaç Oditoryumu

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.