Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, Artık Kanal 7 Ekranlarında!

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, artık Kanal 7 ekranlarında! Kanal 7, yepyeni bir programla izleyicilerini dünya turuna çıkarıyor. Ekranların beğeniyle takip edilen sunucusu Özlem Tunca, ‘Dünyayı Geziyorum’ programıyla alışılmışın dışına çıkarak farklı ülkelerden farklı kültürleri artık Kanal 7’de ekrana taşıyacak.

özlem tunca

Dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelecek olan Dünyayı Geziyorum, dünyanın dört bir köşesini dolaşarak farklı kültürler, ilginç yaşam tarzları, benzersiz manzaralar ve her ülkenin kendine has yemek alışkanlıklarını ekranlara taşıyor.  Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, dünyanın farklı bölgelerinin tarihini renkli insan manzaralarıyla harmanlayıp izleyicilerine keyif dolu dakikalar yaşatıyor.

Alışılmış gezi programlarından farklı olarak her bölümü macera ve heyecan yüklü olan Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum; dünyanın hiç bilinmeyen bölgelerini, gelenek ve göreneklerini bizlerle buluşturuyor. Dünyayı Geziyorum izleyicilerini kimi zaman el sürülmemiş doğada gezintiye çıkarırken kimi zaman da buram buram tarih kokan sokaklarda dolaştırıyor.

Ekranları başında otururken dünyayı yakından görüp tanımak isteyenlerin ilgiyle izleyeceği Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, her pazar saat 13.00’te Kanal 7 ekranlarında…

Kaynak: Trendbook.co

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Comment

  • Değerli Özlem Tunca proğramınız içeriği ve görselliği ile takdire şayandır teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!