OYO Rooms, Ctrip ile Stratejik Ortaklık Anlaşması İmzaladı 0

Çinli otel grubu OYO, Ctrip ile stratejik bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Firmalar, bu işbirliğinin her iki markanın müşterilerine erişim sağlayarak talep yaratma, çevrimiçinden çevrimdışına entegrasyon, veri kullanımı ve markalaşma dahil bu gibi iş alanlarını kapsayacağını belirtiyor.

OYO, Ctrip’e pazarlama desteği sağlayacak ve karşılığında OYO otelleri için talep çekmesi beklenen platformda daha fazla görünürlük elde edecek.

OYO Çin Operasyon Direktörü Sam Shih; “Ctrip ile olan bu ortaklık, tekliflerimizi standart ve kaliteli teklifler arayan milyonlarca Çinli gezgine yayma fırsatı veriyor. Nitelikli yaşam alanları yaratma misyonumuzda kararlıyız ve Ctrip’in Çin’in en büyük çevrimiçi seyhat acentası olarak sahip olduğu olağanüstü erişim, bizi OYO’nun 320 şehir genelinde bulunan 10.000 otelden birini seçebilecek gezginlere daha da yaklaştıracak” dedi.

OYO Küresel Baş Strateji Sorumlusu Maninder Gulati; “OYO kısa bir süre içerisinde Çin’deki ikinci büyük otel grubu olarak ortaya çıktı. Ülkedeki en büyük çevrimiçi seyahat acentası olan ve 300 milyondan fazla kayıtlı üyesi olan Ctrip ile, seyahatin her yönünü kapsayan çok boyutlu bir tam hizmet değer zinciri oluşturmayı hedefliyoruz. İki dev arasındaki bu ortaklık, hem talep hem de arz tarafını güçlendirerek Çin ağırlama alanına değer katacak. Bu aynı zamanda sektördeki mevcut tüketimi artıracak, pazardaki tüketim fırsatının boyutunu artıracak ve Çin’in ağırlama endüstrisinin tüketim modellerini de yukarı taşıyacaktır” diyerek ekledi.

OYO, 320 Çin kentinde 10.000 otelde 450.000’den fazla odaya sahip.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.