Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Onur Air’den Amsterdam, Paris, Viyana, Düsseldorf ve Frankfurt’a Uçuş

Onur Air’in Amsterdam, Paris, Viyana, Düsseldorf ve Frankfurt’a tarifeli uçuşlara başladığı açıklandı.

onur601-600x400

Airporthaber’de yer alan bilgiye göre Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Avrupa’da 5 noktaya tarifeli uçuşlara başladı. Şirketin Genel Müdürü Teoman Tosun başta olmak üzere çok sayıda şirket yöneticisi, Avrupa’ya seyahat edecek yolcuları Atatürk Havalimanı’ndan bizzat uğurladı. Amsterdam, Paris, Viyana, Düsseldorf ve Frankfurt‘a İstanbul’dan günlük seferler başlatan Onur Air’ın daha sonra, Elazığ, Urfa, Adana Trabzon, Kayseri, Antalya, İzmir ve Bodrum bağlantılı uçuşlarının olacağı öğrenildi.

Onur Air’ın aynı anda 5 Avrupa şehrine sefer başlatmasıyla ilgili konuşan şirket genel müdürü Teoman Tosun, “Onur Air’ın bu konudaki tecrübesi yadsınamaz. Atatürk Havalimanı’ndan Avrupa’nın 5 şehrine 17 şehrimizi bağlayarak tarifeli sefer düzenlemeye başladık. Bugüne kadar uçmadığımız noktalar değildi. Ancak tarifeli seferlerin eksikliğini hissediyorduk. Bu seferlerimizi de bugünden itibaren günlük olarak başlatmış olduk. Yolcu için farklı bir alternatif hizmet sunduk” dedi.

Kaynak: Turizm Güncel

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2286 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir