OnlineHotelCheckIN Otellerin ve Otel misafirlerinin Kullanımına Sunuluyor.

OnlineCheckIN otellere herhangi bir acenteden veya web sitesinden rezervasyon yapan misafirlerin tesise gelmeden önce, otelin web sitesinden CheckIN yapabilmelerini sağlayan bulut tabanlı bir hizmettir.

Bu web yazılımı ile birlikte oteller, Check-IN esnasında ihtiyaç duyduğu bilgileri misafirlerinin resepsiyonda beklemesine gerek kalmadan, dünyada ilk olan online bir yazılım aracılığıyla kimlik, giriş ve çıkış tarihleri, transfer ve uçuş bilgilerini web sitesine entegre edilen bir modül aracılığıyla internet olan her yerden ve cihazdan misafirlerin kendi dillerinde doldurabilecekleri bir form ile alabilecekler.

Projenin kurucu ortağı Mesut OK‘un verdiği bilgiye göre Türkiye’de ve dünyada 2016 haziran itibariyle booking.com sitesinde kayıtlı; Türkiye’de 13.246, İspanya’da 51.280, Yunanistan’da 22.518, İtalya’da 112.564, Fransa’da 59.758, Almanya’da 37.630, Rusya’da 24.606 olmak üzere  yakın çevremizde 300 binin üzerinde konaklama tesisi bulunmaktadır.

Popüler online rezervasyon sistemi olan booking.com sitesinin geçtiğimiz aylarda  açıkladığı verilere göre şu an dünya üzerinde online satış yapan konaklama tesisi sayısı 1 milyonu geçmiş durumda.

online-hotel-check-in-zamaniniz-en-degerli-kazanciniz

Global bir proje olarak planlanan OnlineHotelCheckIN tüm dillerde hizmet vermeyi hedefliyor, Yazılımın diğer bir özelliğide mobil cihazların ve web tarayıcılarının diline otomatik dönerek misafirlerin kendi dillerinde işlem yapmasına imkan tanıması.

 Şu anda beta sürümü hazır olan OnlineHotelCheckIN yerel ve uluslar arası sistemlere entegre edilmek üzere çalışmalarını hızla sürdürüyor.Entegrasyon çalışmaları tamamlandığında Check-IN alan misafirin bilgileri otellerin lokal olarak kullandıkları ( PMS, CRM, CRS) sistemleri ile eş zamanlı senkronize olarak kesintisiz veri akışı sağlanacaktır.Sosyal medya siteleri ile uyumlu çalışabilen yazılım sayesinde oteller kurumsal Facebook hesaplarından misafirlerin Check-IN almasına imkan sağlayabilecekler.Gelişmiş teknolojik yazılım altyapısı sayesinde oteller QR Code teknolojisi ile CheckIN alabilecek, ve hatta çok yakın bir gelecekte misafirin oda kapısını bile QR Code ile açtırabilecekler.

Yıllık 29 Euro’dan başlayan 3 ayrı paket şeklinde satışa sunulan Online Hotel CheckIN ile oteller dilerlerse misafirlerine oda yükseltme ve transfer seçenekleri sunarak daha iyi hizmet vermekle birlikte ek gelir elde etme imkanına da kavuşacaklar.

Online Hotel Check in Türkiye pazarı ile çıktığı yoluna global pazarda kendine köklü bir yer edinerek devam etmeyi hedefliyor.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!